Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

özel bi durum muroş:çok üzgünüm:

kader yere batsın dert yere batsın:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

siz bilirsiniz ama dert dinleme konusunda ustayımdır yakında güzin abla olacağım zaten sırnaşık şey

bir de unutmuşum usta olduğum bir şey daha var :akıl verme :roflol::roflol::roflol:

bende çok varya vere vere bitmedi :roflol::roflol::roflol:

yok muro beni bugün güldüremessin o kadar vahim yanisenağlamasenağlamasenağlama

güldürürüm güldürürüm sen merak etme azıcık ucundan anlatsan güldürüm ama ipucu bile yok yawwwkaydirigubbakcemile3

ben çıkıyorum ii akşamlar sabah anlatırsın yada özelden anlat ben her derde devayım bi kere :roflol::roflol::roflol:

bende dün öyleydim guzum, ama bugun biraz daha iyim, sabah ko$uya ciktim, artik her sabah kosu yapcam
zayiflicam dünya güzeli olcam, ve bütün erkeklerle oynicam :çok üzgünüm: senağlama

sen çok türk filmi izledin galiba :roflol::roflol::roflol:

neyse sabah olursan burda alırım ifadeni senin de :roflol::roflol:

ii akşamlar

bende dün öyleydim guzum, ama bugun biraz daha iyim, sabah ko$uya ciktim, artik her sabah kosu yapcam
zayiflicam dünya güzeli olcam, ve bütün erkeklerle oynicam :çok üzgünüm: senağlama

kendine gel sultano:mymeka: sen kilolu değilsinki bence o çocuğun amacı onunla bunula takılmak pislik sana denk geldi işte şanssızlığın daniskası:teselli:

kzlar mrb sizi çok özledim benden gelişme bekleyen arkadaşlara malesef üzücü haberlerim var bendeki talih körtalih başıma nelergeldi adi şerefsize rastladım kandırıldım senağlama

beni soran özelden msj atan talyam sanatım herkesi öpüyorm.bendeki aşk anca bu kadar arkadaşlar senağlama

iste hicde öyle degil senağlama
yok bacım sen gayet iyisin sebep bence bu değil yani seni beğenmeme flan :teselli:
kzlar mrb sizi çok özledim benden gelişme bekleyen arkadaşlara malesef üzücü haberlerim var bendeki talih körtalih başıma nelergeldi adi şerefsize rastladım kandırıldım senağlama

noldu şeker çabuk anlat bizde şans olsa zaten:çok üzgünüm:

adi şerefsiz beni ders çalışacaz diye eve çağırdı bi o iş kaldı banna yapılmayan allah belazını versin adi şerfsizin allahından bulsunsenağlama

psikolojim altüst ders bile çalışamıyorum intikam almalıyım bu herifden benki elimi vermeyen insanım banna yapılırmı bu ben kime ne yaptımsenağlama

X