Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ooo hiç bişi canım eline geçince ekle ama bende burad olunca görmek istiorum çünkü..ve ben çok sewdim modaewini çalışanlarını..

ancak evlenip de annmlere gelince eklerim canımm:1ninca:
eve almıcam çünü internet
zaten açık halini gödün ondan pay biç nası olcağını

modaveindekiler de iyiler gerçekten
anlıyolar en azından ne desem:asigim::asigim:

su gibi bi gelin olacan maşallah olsun ne zman olsa ekle zaten az kaldıı ..

ee balayına nereye gidiosunuz...:asigim:
kız verdikleri çamaşır nasıl jartiyermiaklinialirimsmile

kızlar benm ki mesaj atmış iyi geceler ve özledim cümleleri fln geçiyo..cevap verem mi acil yazın eyvahedigeldismile sonra dönücem size..

kız ben çamaşırlara bayılıom napimm hele jartiyerlere...:dance:

oo sapanca süperdir tam kafa dinlersinizz:asigim:

çilekimmm sende mesaj at kuzummm

canım düğün günü içinize jartiyer giymeyin.. çok rahatsız ediyomuş.. kopçaları falan çıkıyomuş. robot gibi rahat hareket edemiyomuşsun.. asıl düğünden sonra ki günlerde güzel olur kızzzz :jeyyar:

ya ben jartiyer giyerim kaliteli aldımı bişi olmaz çilekimmmm tecrübe konuşuo ben bi tane siyah almıştım çeyizime gel gör ki şimdi olmuo ayrı konuu:roflol:

ya ben jartiyer giyerim kaliteli aldımı bişi olmaz çilekimmmm tecrübe konuşuo ben bi tane siyah almıştım çeyizime gel gör ki şimdi olmuo ayrı konuu:roflol:

aslinda camasir dügüne yakin alinmali, ama insan dayanamiyor güzel görünce hemen alivereyim diyor dimi

bende aliyorum cünkü
kaydirigubbakcemile3

iyi geceler canım.. e kızım bırak dinlendisn kızcağız.. her gün ayrı bi telaş koşturup duruyodur..

Canlarım ben geldimmm opuyorumnanaktan

biraz geriyi okudumda nelr olmuş ya ohaoldumsmile

Parlayanyıldıızmm yokluğumu sen farketmiisn Şeniz ama kmse cvp vermemiş :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…