Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

arar canim, merak etme

eninde sonunda pisman oluyorlar
klava:

eee sende gel, durmadan ceyiz almaya gidersen herseyi kacirirsin tabe kaydirigubbakcemile3

nasilsin biricigim bayadir görüsemiyoruz özlemisim kiz seni
opuyorumnanaktan
yok canım ben bişey kaçırır mıyım yaa siz yokken okuyorum btün yazdıklarınızıaklinialirimsmile
bende özledim valla öteki topiğede uğramıyosun hiçbenneyaptımki
sevdiceğinle barışmışsın cnm darısı on41 ve teremin başınaolumunekankayizsmile

gel canım gelll.. olumunekankayizsmile

geldim gitmek üzereyim ne yazık kisengözlerimebaksanab
nasılsın balım herkes küsmüş sevdiceğiyle:1ninca:

herşey aynı canım kararımı verdim ben ve yüzüğümü çıkarttım gerisini kendi düşünsün

ne çıkarması hemen saçmalama :mymeka: bi dur öfkeyle kalkan zararla oturur canım.. 3 koca yılı 4 gün aramadı diye silemezsin,silinmez.. biraz daha bekle bakalm..kafasına ne zaman dank edicek

yok kuzular ne öfkesi içimde bitirdim kendisi çok ii bilir içimdekileri bitirme dediklerimi ama duymadı içten içe çığlıklarımı..rabbim bizede böle bi yol çizmiş ne gelir elden üzülmüorum..kırgınım ve yorgunum sadece...Rabbim hepinize hayırlı kısmetler wersin

tatlım saçmalama ya.. bi dur :teselli: Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin inş.... offf düştüğümüz hallere bakboshayallersmile

bazen biraz ayrilmak iyi geliyor, kendinize biraz zaman verin herseyi yeniden düsünün bi

bilmemki böyle hemen kestirilik atilir mi ki
:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…