Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

oyy maşallah canım hadi rabbim tamamına erdirsin .:asigim:. yawrum uzaktınız dimi canım herşeyi gözeden geçirip öle başla ilişkine canım sana tawsiyeevereliniortak

haklisin canim, evet uzagiz ama cokta fazla sayilmaz, 100 km iste, 1 saat:1rolleyes:

ay ilk buluşma heyecenlı :asigim:

evet öyle yaaaaaaa offfffffff heycanda var :bbo:

bilenler anlatsın ya da ,şamatacının tekiyim işte ,bulaşık deterjanı mıyım neyim yawww ,yok yok mutfak robotuyum ben tam anlamıyla : karıştırır ,rendeler ,çırpar :roflol::roflol::roflol:

opuyorumnanaktan robotum kiz özledim seni, ortaligi darma duman etmissin kiz opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktanselaaaaam kizlaaaar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

On41 geeeeeeeeeeeeeeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dance:

kim kimle ilk buluşuyor gııı :uhm: anlamadm

işte yine geldim burdayım hangi taşı kaldırsan ben çıkarımmmmmaklinialirimsmile

kuşum sultan sewdiceğiyle buluşcakmış:asigim:

beni de dün arayıodu..bugün bende cevap vereyim diye düşünüyodum ama kaç saat oldu ne mesaj var ne çağrı :mymeka:

..

ben mi sansliyim

onu bu sacmaligini affettigim icin o sansli, yoksaaaa gözünün yasina bakmam bayanssulusmile

sizde durumlar nasil kizlar???

yok kız aramam... dün çok yalvardı mesajlarda falan hiç tınlamadm.. bugün de öyle mesajlar gelseydi cevap vericektim soğukta olsa :dilcikar: ama bu geceyide böyle geçiricez anlaşıldı

terem im sen napsın canım:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…