Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

robot acayip kamçıladın benide hee... bende aöf mezunuyum ve sınavlara girerken ne çok zoruma giderdi başımı açmak filan.. ayy beni seçimde sandık başına bile almadılar.. şimdi hatırladıkça uyuz oluyorum.. ama dediğin gibi kendimizi bi şekilde kanıtlamamız lazım.. bizde varız diyebilmek için...

burdaki ortamı görseniz emin ol bir yerlere gelmek isteyeceksiniz bizim hep ii yerlerde olmamız gerek yoksa bu düzen böyle devam edecek inançlı aklı başında insanlara bu milletin çok ihtyacı var gerçekten kadınlara da ihtiyacı var bence kadınlar sosyal olmalı ,kadın annedir kadınlar da kadınları eğitmeli yol göstermeli inş. sen de kazanırsın sadece sabret hiç yılma ALLAH hakedene hakkını er geç veriyor

efet 34 üm,bende memnu oldumda beğenemedin mii hıımguclubacismile

yoo beğendim yani lafın gelişi memnun oldum demek istedim sen benim tarzımı pek bilmiyorsun şimdi zamanla öğrenirsin kaydirigubbakcemile3

bilenler anlatsın ya da ,şamatacının tekiyim işte ,bulaşık deterjanı mıyım neyim yawww ,yok yok mutfak robotuyum ben tam anlamıyla : karıştırır ,rendeler ,çırpar :roflol::roflol::roflol:

hııım olumunekankayizsmileanladım tatlışım,ne olduğunuda karıştırmışın senboshayallersmile
albümün ilk sayfasına gel orda albüm düzenle yazar sağda üstte oraya gir sili işaretle kaydet silinir

saol cnm,hallettim,
şimci ben çıkiim,oğluşum okuldan gelecek,yiycek bişeler hazırliim,
çok memnun oldum tanıştııma,
yine görüşürüz inş.
hepinizi teek tek öperimopuyorumnanaktan
kolay gelsin...

Merhaba kıslar ben bu topiği devamlı takip ediyorum gizli hayranlarınızdan biriyim yani
ama nedense pek yazmaya cesaret edemedim ama şimdi bir yazayım artık dedim
Roşum maşAllah sana nazar değmesin eltinle ikinize
Mutfakrobotu sana da bayılıyorum ya demeden geçemeyeceğim çok tatlısın sende

bayıl bayıl ben ayıltırım seni nasıl olsa :roflol::roflol::roflol:
ben kime bayılsam acaba ,sanırım sadece kocama ŞenizŞeniz

17.5 yaşında evlendim cnm,öle görenler abla kardeş gibisiniz diyokaydirigubbakcemile5

sen vaaya accaip zeki hatunsun he,
harcanıyon kuzum buralardaolumunekankayizsmile

harcanıyorum da harcayan kim onu bilemiyorum :roflol::roflol:

her bir marifetim var ama şu dilimi kesemedim yawwwsırnaşık şey

hep uzanıyorum kesmek için ama beceremiyorum ,el at şu işe :roflol::roflol::roflol::roflol:

yakında kocam kesecek gerçi de :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…