Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

pek bi öksüz kalmıs buralar bea bayram girdi araya dökülmüş herkes benimde acayip uykum var bi yatsam 3 gün uyanmam herhaldee

dicercim döktürmüşün yine şık şık olmusun cicim bayram cicilerin mi bunnar

cimcime uyar tatlım nie uymasın sen yakıstırıyosan kendine ne olcek siyah beyaz her rengi tasır Allah hayırlı ugurlu etsin inşallah canım
hadi toplaşın bakalımm kimler ne yaptı bayramdahihoyyyt

papatyacım esrbın ıkı ucunuarkadan dugumledım

ebrum yok canım bayram cıcısı degıl bayramlıkarımı atamadım daha
hanı sızın cıcıler nerde bakayım

saolun kızlar
kı uu da arkadan dugum yaptım :)

seni cani gonulden tebrik ediyorumvereliniortak oyle guzel anlattinki ustune denecek laf yoka.s kiz duzgun anlatsana o ney oyle ki uuu arkadan dugum yaptim :tomato: bende hep arkadan dugum yapiyorum :icecream: ama seninki gibi olmuyo nedense kaydirigubbakcemile3

oyhh sitede bakım var yazdıklarım iletilmiyo sinir bastıı

dicercim bayramda resim cekilmedim tatlım ben gerçi artık siteye resim eklemeye cekiniyorum artıkın ama:1ninca: cankız cok cici olmusun canım yalnız resim cok büyük biraz küçültseydin daha ii olurduopuyorumnanaktan

biricik canım daha yaşın küçük bildiğim kadarıyla sana nacizane tavsiyem çokda acele etme evlilik için herkes mutlu olmuyor evlenince inşalah ii insanlarla karsılasırsın fakat ne kadar ii olursa annenin babanın yanındaki sıcaklık gibi olmuyo o yüzden kalabildiğin kadar kal eninde sonunda ewlenicen bekarlıgın tadını cıkar
çok konustum kafamçokkarıştı

bu akşam siteye girmek ölüm yarın görüşürüs şekerler

cankıız üstündeki mor hırka çok hoşsositososito bende mor hastasıyım heeekaydirigubbakcemile5
sen sanki zayıfladın mı ne:sm_confused:

biricikk..kiz Allah canini almasin ben kilolumuydum da?kaydirigubbakcemile

ebru sahin cnm kuculttum resmi daha yeni bende gorunce korktum:1shok: bi baktim dev gibi olmus

biricikk..kiz Allah canini almasin ben kilolumuydum da?kaydirigubbakcemile

ebru sahin cnm kuculttum resmi daha yeni bende gorunce korktum:1shok: bi baktim dev gibi olmus

offfff bu sitede ne zaman sorun olmadiki klava:

iyi hadi bakalim carpisacagim gunu 4 gozle bekliyorumdelikafadulden

hadi hayırlısıda o çarpışma artıkın yok kız
şimdide moda da elektrik var
:roflol::roflol::roflol:

ebrucum evet yaşım 2 ay sonra 20 olucak çok hevesliyim evlilik konusunda çeyiz düzüyorum ne görsem beğeniyorum kısacası fare gibi didiniyorum:dance:elimde değil yani ben kendimi hazır hissediyorum tabii ki baba evinin sıcaklığını hiçbiyer tutmaz:ecrin_bebek:
el bebek gül bebeğim zaten evin tek kızıyım o yüzden nasip tabiki istemeyle olmuyo önemli olan karşıma hayırlı bi insanın çıkması rabbim hayırlısıyla karşılaştırsın:Saruboceq:

yaa cankıız kiloluydun dedim mi ben sana:mymeka:
sankim zayıflamışınmı ne dedim:jeyyar:

yok kiz ayniyim herzamanki gibi :)a.s ooo bende evin tek kiziyim.. biricik havada bulut sen evlenmeyi unut bi kere lülülülülülü bizi biraz zor verirlerr bacim.. tek kizlar daha kiymetli oluyoo:ecrin_bebek:

lahanam canım benım saol

ebrucum haklısın ama onlara rım yok eklemeye devam dıyorum ben hehe

yaa cankız gül gül öldüm kız hakkaten ki uuuu bla yazmısım japonca gıbı
sımdısöle lımızı onden baglıyoruz bıldııgmız gıbı sonra ıkı ucunu da sıkıca arkadan duguatıyoruz bı ucu arkada kalıyor öbur ucunu yana bırakıyoru yada ıkı ucunu da yandan baglayabılırsın :)
bu arada mora bayılırım sen de cok sevıyosun galıba o trıko cok guzelmış
cok da yakışmış

anam site etti benide
bi dicercim seni gördüm bide cankızım seni
ikinizde çok şugarsınız kırmızı mor bayılırım iki rengede opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…