Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

nabersiniz kızçeler çok yorgunum bayram bouyu hep çalıştık halada çalışıyorummmmmmmmm sositososito

kimsecikler yok ortalıkta bende gidiyorum
çok yorucu bi gündü zaten forum istanbula bi gidip bakem dedim gitmez olaydım heryerim ağrıyo:bbo:

Basiyazmalikiz cantan,esarbin ve cantan cok hosmus.Gule gulu giy:dance:

teşekkürler canım..opuyorumnanaktan

başıyazmalım bugün bende kendime çanta aldım opuyorumnanaktanwalla senin aldığın yerden faworim zaten..yarın sözlümler geldiğinde getirecekler saolsunlar baştan aşağı herşeyimi aldılar

hayırlı olsun canım kaydirigubbakcemile5

senin çantanın da bekliyorum resmini..

o dükkanda güzel çantalar var gerçekten..

ben de hep uğrar oldum kaydirigubbakcemile5

ah ah ne güzel daha cok soguk degildir oralar, denizlinin neresindesin canim

Dicerr yakıyosun yine...
Kızlaar cumartesi büyük gün benimki annemle tanışmak için eve gelecek.
Siyah etek ve beyaz gömlek giymeyi düşünüyorum, üstüne alttaki eşarp nasıl olur...

Son düzenleme:
dicerr nettin öyle pozlarını yesinler senin yine çok hoşsun giydiklerini hep beğeniyorum zaten şimdiye kadar aklımda kalan beğenmediğim bişi yok:lepi::lepi:

cimcime beyaz gömleğin üstüne biraz açık durur bence daha koyu bi renge bak

cimcime bence uyar canım haı kolay gelsın ama daha erken degıl mı kız
ne kadar oldu sız tanısalı

biricikim tesekkurler canım
aslında hiç poz veremem ama sızın ıcın verdım

ay bu kk deli etti beni ne oldu yine yaa...
Evde de bi denemem lazım henüz nasıl durduğuna bakmadım ama yüzüme güzel yakışıyor bu o nedenle tercih ettim...
Canım annemle tanışsında hemen istemeyecekler zaten bir süre böyle devam edecek, zaten nişanlanırsamda 1 yıldan önce evlenmeyeceğim için tanımak için bol bol zamanım olacak...

ooooooo cimcime sen isi goturmussun walla.. biricik bizde burda boyle oturalim disarda biriyle carpisacagimiz yerine..... cimcime esarbin cok guzell...

dicerr sende yakmissin ortaligi kizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…