Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

meryeeemcimmoh my darlingkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

sözlüm bgn gelicek daha o da hava bozdu tıkılcaz alışveriş merkezlerine genelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

.bgn öle geçer,çarşamba da kuzenim geliyo nişan için gecelere akıcam nişana kadar :içelim::içelim:zaten 6 gün kaldı

pissss zarifeeekaydirigubbakcemile
tıkıl alışveriş merkezlerine daha ne istiyon istediğini al işte bankin yanında nasılsa:mymeka:

selam kızlar herkesin bayramını kutuyorum..
nice bayramlara inşallah opuyorumnanaktan

çok yoğundum yeni fırsat buldum ya
siizn bayram nasıl geçiyor bakiim yerimseniben

Son düzenleme:
slm bayanlar ben geldimm :smiley-cool: nasılsınz bakalım nasıl geçti günler..bizde köydeydk daha yeni geldik amann aman bir ett yedim 3 gn sabh akşm öğlee ve bugn mide fesatından gidiodum diğer tarafa kaydirigubbakcemile3 kurban bayramında doğmuşumda biraz etçi derler bana kaydirigubbakcemile3 tabi harçlıklarımıda aldım :kedi: gezdm durdum abayla köyün içinde zaten can sıkntısından -tatlicadiarzu- bide kızlarla toplndık mangl yaptık derken böle geçtii bi bayram daha....:gitme:

Canim gecmis olsun neyin var kiza.s.

cevap yazana kadar iyileştim kaydirigubbakcemile3 midem bulanıyo kaç gündür çok kötüydüm geçen akşam zaten yaa hatırlamak istemiyorumsenağlama

terketcem o pisliği zaten küstüm dün.ne hali varsa görsün
:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:QUOTE]

aaaa ne oldu zarifecik şimdi ne güzel geçinip gidiyodunuz olmadı bak şu nişan arefesinde:eek:lmaz:iyi geçinin:mymeka:tabii ne yaptı bilemem ama olsun relaxx relaxx:teselli:

X