Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hayirli bayramlarrrr

bizde dün Rabbim kabul etsin kurbanimizi kestik birini türkiyeye yolladik. daha etleri elden gecirmedik firsat olmadi gelenden gidenden simdi annemler gittiler ben yolda gelenleri bekliyorum ah aaaaaaaaah :)

ne tatli kosusturmaca bunlar, bayrami cok seviyorum

zarifecik sen sözlünle gez dolaş asıl ben ne yapayım sevgili uzakta akrabalar fazla yok ooo benim durumum daha sıkıcı:eek:

slm kızlaar naptınız bakim bayram nasıl geçiyor.
benim bugün baya yoğundu, dün sıkıntıdan patlamıştım, umarım yarında eş dost görürüm tek kalınca sıkılıyorum...
Biricik neden sürünüyon bakim...

ah cimcime çok yalnızım bütün akrabalar nerdeyse memlekette birlikte vakit geçirilcek kimse yok ailem haricindemafoldumben
arkadaş desen dost diyebileceğim kimse yok çok yalnızım çoooooksenağlamasenağlamasenağlama

iyi bayramlar kızlar..2 gündür anca pc e oturabildim..ne güzel bi koşuşturmaca ya..kurbanlarınzı Allah kabul etsin inşallah

ay biriciğim bende bazen bu yoğunluğa isyan ediyorum biliyormusun sanırım bunun bir orta yolu yok...
abaugün arkadaşıma gittim eve bi geldim tıka basa dolu ancak oturabildim ama hala etraf toplanacak...

herkese mutlu bayramlar biz de bayramda yalnızdık ama sağolsunannem ve babam minik kızımızın hatrına bugün ankaradan istanbula geldiler ve bayram olduğunu anladık çok mutluyuz

iyi bayramlar kızlar..2 gündür anca pc e oturabildim..ne güzel bi koşuşturmaca ya..kurbanlarınzı Allah kabul etsin inşallah
iyi bayramlar canım benim opuyorumnanaktan amin inş. bizim daha işler bitmedi ya..buzluğa yerleşecek daha of mafoldumben

ben kalabalığı bile özlüyorum cimcime çok doluyum yaaasenağlamasenağlamasenağlama
:teselli: biricik im noldu bakiim sana :uhm:
herkese mutlu bayramlar biz de bayramda yalnızdık ama sağolsunannem ve babam minik kızımızın hatrına bugün ankaradan istanbula geldiler ve bayram olduğunu anladık çok mutluyuz
iyi bayramlar özlem..Allah hiç birimizi sevdiklerimizden ayırmasın inş. opuyorumnanaktan

cimcime mcankız ım napıyosunuz bakiim zemuszemus

X