Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

allah kabul etsin mervecik.
bayram harcligi aldiniz mi buyuklerden nisanlinizdan sevgilinizden esinizden babanizdan vs...:):)kocaman olduk ama yine bayram harcligimi alirim dediniz mi:):)

saol canım
daha bekar olduğum için hala babaya muhtacımkaydirigubbakcemile5,naz yaptım bıraz alıcam babiştenkaydirigubbakcemile2

bizde kestik ölece dolaba koydum duruyo çok yoruldum sanki ben kestimkafamçokkarıştı bizim harçlık zamanı geçti anni olduk kızım topluyo benim yerime şimcik:emir_bebek:

selam canlarr opuyorumnanaktan daha yeni oturuyorum ya..çok yorucu geçti bu ilk gün :gitme:

keyifler nasıl bakalım zemuszemus

allah kabul etsin mervecik.
bayram harcligi aldiniz mi buyuklerden nisanlinizdan sevgilinizden esinizden babanizdan vs...:):)kocaman olduk ama yine bayram harcligimi alirim dediniz mi:):)
canım ben kocişten alırım herbayram babalarda şeker bayramında verir ler kalabakık olunca hem harçlık hem kurban zor olsa gerek kurbanda veren yok ben çalışıyorum kociş kesti hallatti geldi hala çalışıyorum çok yoruldum uykum var yarın ve diher günler hep çalış çalış siz neler yapıyosunuz

livaza canim buralarda pek bayram havasi yok.(yurtdisi)
iste biz kurban parasini turkiyeye gonderiyoruz akrablarimiz bizim adimiza kesiyorlar insallah rabbim kabul eder.
oyle harclik aliriz tabiki ister kocadan isterbabadan:):)

iyi geceler canlar.. bizim kurban yarin kesiliyor insallah Allah nasip ederse.. kesmis olanlarda Allah kabul etsin hayirli kurbanlar olsun

X