Tesettüre Dair Her Şey...

mikyop

Huzura aç,,
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013
104
95
37
Merhaba hanımlar. 6 ay önce tesettüre girdim, eski kıyafetlerimi kullanamıyorum, dolabımı tamamen boşalttım. Yavaş yavaş tesettüre uygun kıyafetler almaya başladım ancak bulunduğum şehirde çok seçenek yok, online alışveriş yapıyorum.

Alışveriş yapıp sorun yaşamadığınız online mağazalar ya da markaları burada paylaşırsanız çok sevinirim :KK52:İpek eşarplar, spor tunikler, spor trençkotlar, spor etekler...

Bir diğer konu da tatil mevzusu. Tesettürlü hanımlar tatilde ne tür kıyafetler giyiyorsunuz ve nereden temin ediyorsunuz. Deniz dışındaki zamanlarda, mesela sahilde yürürken :KK64:

Âlâ tesettür
Moda adresi
Nurtuba

sitelerinde güzel kıyafetler gördüm, buralardan alışveriş yapıp da memnun kalan ya da kalmayanlar yazarsa çok sevinirim, yazmadan geçmeyin lütfen yardımcı olun bana :KK36:

Merhaba mikyop, bende kapalı bir bayanım kıyafet bulması biraz zor oluyor.Pınar Şems'in özel tasarım ürünlerini çok begeniyorum.Ìlginizi çekerse araştırın derim.

Merhaba mikyop, bende kapalı bir bayanım kıyafet bulması biraz zor oluyor.Pınar Şems'in özel tasarım ürünlerini çok begeniyorum.Ìlginizi çekerse araştırın derim.
Cevabınız için teşekkür ederim. Evet bu sitelerde o isme ait kıyafetler gördüm, epey pahalıydı ama kaliteliyse düşünebilirim. Özellikle iç göstermeyen ürünler arıyorum.

Rica ederim, genellikle astarlı ürünler içi göstermez, fiyat maalesef pahalı ama güzel olmaya deger.:KK54:

Kimse cevap yazmayacak mı :KK34: Tesettür giyim ve ipek eşarp için memnun kaldığınız siteleri yazın lütfen :KK19:

Hanımlar Silk Home ipek eşarp kullanan var mı? Kalitesi nasıl? İpek eşarp online alışveriş yapıp memnun kaldığınız siteler hangileri?

bende çok araştırdım ama kararsız kaldım internet üzerinden bakıyorum safa merve de var gibi bide TommyLife diye bi marka gördüm onunkilerde güzel gibi sizce hangisinden almalıyım

bende tesettürlü bir bayanım tozlu.com dan aldım hem fiyatı uygun hem güzel ürünler var netten aldığım için üzerime olmaz diye düşündüm.ama çok iyi geldi hiç hemde kargo 2 gün içinde getirdi

Tozlu.coma cok baktım kıyaslama yaptım kendı kendıme ama etrafımdaki herkes tommylife kullanıyoruz dedı urunu gordum gercekten cok kalıtelıydı bide tuniklerin boyu hosuma gttı tozludakıler bırazdaha kısa gıbı sankı

Tozlu.coma cok baktım kıyaslama yaptım kendı kendıme ama etrafımdaki herkes tommylife kullanıyoruz dedı urunu gordum gercekten cok kalıtelıydı bide tuniklerin boyu hosuma gttı tozludakıler bırazdaha kısa gıbı sankı
Alvina alvina

Tozlunun kumaş kalitesi brbat.
Allday de gayet güzel ,
Modanısa

Alvina alvina

Tozlunun kumaş kalitesi brbat.
Allday de gayet güzel ,
Modanısa
ya ben modanısa urunlerını kullandım o tommylıfeda orda var urunlerı dedım modanısada satıyorsa vardır bı kalıtesı spor tesettur modası yapmıslar gıbı ama desdıgın markaya hemen bakıcam cok tesekkur ederım :KK76:

X