Tesettür şal eşarp seçimi?

payedar

Cennet Kuşum Can Oğlum 👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
2.100
2.257
29
Kızlar tekrardan ben artık başınızı o kadar ağrıttım ki hakkınızı helal edin ama tekrardan yardımınıza ihtiyacım var.
Ben kapanmaya karar verdim. Daha önce ki hayatımda açıktım ve ailemde de tesettürlü biri yok. Arkadaşlarımın %90nı da açık o yüzden pek fikir alacak kimsem yok.
Şimdi sorum şu instagramda bir sürü şal eşarp sayfası var çokta güzel görünüyorlar ama daha önce tecrübem olmadığı için hangisi daha rahat kullanışlı olur bilemedim. Bambu penye ipek bir sürü çeşit var. En kullanışlı rahat model yapılabilen elim alışana kadar zorlanmayacağım ne önerirsiniz?
Bir de şimdi kışa dönüyoruz kışın nasıl giyinilir? Yaz için elbise çeşitleri bol güzel kışın ne giyiyorsunuz? Komple bir dolap yenileyeceğim artık bakalım.
Linçlemeyin lütfen oldukça acemiyim

Caz şal öneririm hem çok güzel duruyor hemde ütü istemiyor, yaz kış kullanıyorum ben her rengini aldım severek kullanıyorum

Kışın da çok güzel kabanlar var bunu geçen yıl almistim mesela bu yıl da çok severek kullanacağım.

Eklentiler

• Screenshot_20240924_193702_Instagram.jpg
    164,5 KB · Görüntüleme: 24
Nereden aldınız peki nereyi önerirsiniz?
Vavinor diye bir instagram sayfasından almıştım geçen yıl çok memnun kaldım, tesettür ürünleri genelde internette normal mağazalardan çok daha güzel oluyor aklınızda bulunsun

Vavinor diye bir instagram sayfasından almıştım geçen yıl çok memnun kaldım, tesettür ürünleri genelde internette normal mağazalardan çok daha güzel oluyor aklınızda bulunsun
Evet bende onu fark ettim. Birde bir sayfaya bakınca sürekli reklam çıkıyor ya önünüze bir sürü sayfaya bakmış oldum. Gene kıyafeti az çok alırım da şal konusu kafamı çok karıştırdı :)

İnstagramda fivescarf diye bir sayfa var. Çok güzel şalları var mutlaka bakın

Aa öyle mi teşekkür ederim hangi modeli önerirsiniz peki?
levidor_official e de bakın. Model derken kumaş çeşidini soruyorsunuz sanırım eşapları genelde ipek, şalları da medine ipeği sanırım. Kayabilir ama görüntüsü cok güzel kafaya iğne takarak kullanıyorlar genelde kayma durumu varsa

İşte ben daha önce deneyimim olmadığı için ilk başta alışana kadar kullanımı kolay bir şey almak istedim o yüzden sordum modeli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…