Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Vallahi çok iyi olur eklerseniz Allah razı olsun

Okudum Allah kabul etsin

Cookiie Saliha40 niyetleri için okudum. Allah kabul etsin, Rabbim tez vakitte hayırlısıyla niyetlerinizi kabul etsin kızlar

13.
14.
15.
16.

Sıradaki arkadaşlara okudum Allah niyetlerimizi kabul buyursun

Cookiie Canım Rabbim niyetini ve duanı en kısa zamanda en hayırlı şekilde kabul etsin İnşaAllah Aminnn

Tatlım üç aylar başladığı için yoğun olabilirim.Üç aylarda babama özel bir hatim okuma niyetim var, ayrı olarak annemle grubumuzda Fetih süresi Yasin suresi okunabilir, zikir tesbihatlar.... Çok dolu olursa yetiştiremem hakka girerim diye korkuyorum tatlım Yine haberleşiriz ama

Cookiie Saliha40 okudum Allah niyetinizi kabul etsin Yeni listeye beni de ekle canımm

Sevgili arkadaşlar, hep birlikte ananeme dua etmiştik, bugün ananem vafat etti,inşallah Rabbim cennetin en güzel yerine koyar ananemi.
Başınız sağolsun rabbim mekanını cennet eylesin sizlere sabır versin inşallah

Çok geçmiş olsun
İnşallah dua ederiz ama sende kendini üzme, yıpratma çocuklarının sana ihtiyacı var
Oglumda bise var dememe ragmen bana yok diyen sen tedavi ol diyen o doktorlara aileme gorumceme ikinciyi dogur gecer bu haller diyenlere o kadar kizginimki suan kizimin durumu belli degil ama ben bitmis haldeyim cunku goz temasi tepkileri cok iyi degil gibi beni oyle hale getirdilerki hayir bise yok oglumda benim kuruntum kafasina getirdiler suanki halimin sebebi hepsi o kadar caresiz hissediyorumki kendimi hos hala cocukta bise yok deyip beni delirtiyorlar cok sukur oglum konusuyo kimse suan icin anlamiyo kreste etkinliklere katiliyo cok ilgilndim cok cabaladim butun cocuklari evime topladim esim ayni sekilde sitenin tum cocuklarina bakti sosyallessin diye ona gore de bise yoktu her zaman suan oyle bi haldeyimki icimdeki sikintiyi tarif edemiyorum eger hayir benim kuruntum moduna sokmasalardi kesinlinlikle bi cocuk dogurmazdim...

Yeni dua grubu yapıcaz katılmak istermisin dua hem.sana hem.evladina iyi gelir rahatlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…