Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Cookiie

perişim yarın okuma sırası sende kuzum niyetini yazarmisin
Parem ben dünki arkadaşların bildiriminide yapamadım dün ve bugünü şuanda okuyorum okudum sayabilirsin

Niyetim;
Öncelikle eşime ve ailelerimize sağlık huzur mutluluk istiyorum, rabbim başımdan hiçbirisini eksik etmesin. Sonrasında hayırlı sağlıklı Allah yolunda yetiştirebileceğim bir evlat nasip olmasını istiyorum.

Tamam bitanem

Inşallah gönlündeki dua olur yarına ekleyim.listeye

Kizlar ben cok caresizim yani oyle bi cikmazdayimki oglum atipik otizm cok hafif cok sukur konusuyo kimse anlamiyo oglumun durumunu kizim dogdugunda anladim bi kizim oldu suan ondan supheleniyorum cok kotuyum artik Allahim ucumuzun de canini al diye dua etmeye basladim Allaha inancim olmasa coktan ölmustum her gun dua ediyorum Allahim sana inaniyorum mucizelerine inaniyorum ne olursun bana yardim et diye ne olur bizim icin dua edin

Cookiie Saliha40 rabbim dualarını dileklerinizi kabul etsin inşallah MssPARE okuduk canım not alır mısın

Canım rabbim yardımcın olsun umudun hep olsun rabbim sana 2 melek vermiş çok şükür canım benim dünyada cennet senin için

Rabbim yardımcın olsun senin içinde dua edelim inşallah rabbim selamete çıkarsın

Bastan çözümüne bak ne güzel erken farkettin. Belki yok bile rahatsızlığı.. . . Sifa diye dua et canımızı al deme Allah korusun duan tutar çocukların yalnız kalır. .. kızgınlıkla yada cok uzulunce ettiğimiz dualar tutuyor bazen .. .. .

Insallah biseyi yoktur isyan etmek istemiyorum ama boyle cok caresiz hissediyorum kendimi sanki bi el gogsumu sıkıyor kabuslar goruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…