Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Cookiie Cookiie

perişim yarın okuma sırası sende kuzum niyetini yazarmisin
Parem ben dünki arkadaşların bildiriminide yapamadım dün ve bugünü şuanda okuyorum okudum sayabilirsin🤗

Niyetim;
Öncelikle eşime ve ailelerimize sağlık huzur mutluluk istiyorum, rabbim başımdan hiçbirisini eksik etmesin. Sonrasında hayırlı sağlıklı Allah yolunda yetiştirebileceğim bir evlat nasip olmasını istiyorum. ☺️

Parem ben dünki arkadaşların bildiriminide yapamadım dün ve bugünü şuanda okuyorum okudum sayabilirsin🤗

Niyetim;
Öncelikle eşime ve ailelerimize sağlık huzur mutluluk istiyorum, rabbim başımdan hiçbirisini eksik etmesin. Sonrasında hayırlı sağlıklı Allah yolunda yetiştirebileceğim bir evlat nasip olmasını istiyorum. ☺️
Tamam bitanem

Inşallah gönlündeki dua olur yarına ekleyim.listeye 🥰

Kizlar ben cok caresizim yani oyle bi cikmazdayimki oglum atipik otizm cok hafif cok sukur konusuyo kimse anlamiyo oglumun durumunu kizim dogdugunda anladim bi kizim oldu suan ondan supheleniyorum cok kotuyum artik Allahim ucumuzun de canini al diye dua etmeye basladim Allaha inancim olmasa coktan ölmustum her gun dua ediyorum Allahim sana inaniyorum mucizelerine inaniyorum ne olursun bana yardim et diye ne olur bizim icin dua edin

Bugün dua okunacak arkadaşlar

M MaviMabellee ve N NesNa
için okuyoruz..

1.arkadaşımız ... N NesNa

Nazan arkadaşımızın dileği... niyetim;
En kısa zamanda en hayırlı şekilde gönlümüze göre istediğimiz gibi bir ev almak, içinde huzurla evlatlarımızı büyütmek .. Niyetiyle

Bismillahirrahmanirrahim

Birinci olarak
'Selâmun gavlen min rabbin rahim
100 defa

Ikinci olarak
'Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bi hayr"
Bu dua yi 33 defa

Üçüncü olarak
'Ya mücib" 55 defa tesbihimizi çekeceğiz

Tesbihimiz bitiyor

2.arkadaşımız... M MaviMabellee

Nesibe arkadaşımızın dileği..niyetim Rabbim tüm müslüman kardeslerimin gunahlarini bagislasin, tovbelerini kabul etsin. Bizleri cehennem atesinden uzak eylesin, hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara borçlarini ödemek için imkan versin. Bizleri helalinden bol rizikla riziklandirsin. Bu nesibe kulunun ve evlat hasreti ceken tüm kardeşlerimin en kisa zamanda hayirli ve saglikli bir sekilde evlatlarina kavusmasini nasip etsin ...niyetiyle

Bismillahirrahmanirrahim

Birinci olarak
'Selâmun gavlen min rabbin rahim
100 defa

Ikinci olarak
'Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bi hayr"
Bu dua yi 33 defa

Üçüncü olarak
'Ya mücib" 55 defa tesbihimizi çekeceğiz

Tesbihimiz bitiyor...Yarın 10 11 e kadar tesbihlerimizi bitirelim. Dualarımız bitince beni etiket etmeyi unutmayın kızlar...bende hatırlatma etiketi yapıp sizleri rahatsız etmeyim

Rabbim kabul etsin...

Dua listesi

1. @Buralardutluuugdu /Özge 🅾️
2. Minnosprenses Minnosprenses /Melike🅾️
3. @coconatt /Aysel 🅾️
4. @bir mucizee / Fatma.🅾️
5. @Fatmazell /Fatma nur.🅾️
6. @tiniminihaniim /Esra .🅾️
7. @RedGirl / niki ile niyet 🅾️
8. MssPARE MssPARE ..../ yasemin 🅾️
9. Jawlensky Jawlensky /Merve🅾️
10. @Msspinkie 🅾️
11. N NesNa /Nazan.
12. M MaviMabellee /Nesibe
13. Cookiie Cookiie / Özge
14. Saliha40 Saliha40
15. @N u r / Nur
16. Cemoos Cemoos / Cemile
17. @Ssevincli /nicki ile niyet
18. @Kubraclnareymenmfthbyrktr /Kübra
19. @Ssevincli /ablası / nicki ile
20. @Merayyy /Merve
21. @madammor /Merve.
22. BlueBerry4268 BlueBerry4268 /Rümeysa
Cookiie Cookiie Saliha40 Saliha40 rabbim dualarını dileklerinizi kabul etsin inşallah MssPARE MssPARE okuduk canım not alır mısın 💕

Kizlar ben cok caresizim yani oyle bi cikmazdayimki oglum atipik otizm cok hafif cok sukur konusuyo kimse anlamiyo oglumun durumunu kizim dogdugunda anladim bi kizim oldu suan ondan supheleniyorum cok kotuyum artik Allahim ucumuzun de canini al diye dua etmeye basladim Allaha inancim olmasa coktan ölmustum her gun dua ediyorum Allahim sana inaniyorum mucizelerine inaniyorum ne olursun bana yardim et diye ne olur bizim icin dua edin
Canım rabbim yardımcın olsun umudun hep olsun rabbim sana 2 melek vermiş çok şükür canım benim dünyada cennet senin için

Rabbim yardımcın olsun senin içinde dua edelim inşallah rabbim selamete çıkarsın

Bastan çözümüne bak ne güzel erken farkettin. Belki yok bile rahatsızlığı.. . . Sifa diye dua et canımızı al deme Allah korusun duan tutar çocukların yalnız kalır. .. kızgınlıkla yada cok uzulunce ettiğimiz dualar tutuyor bazen .. .. .

Bastan çözümüne bak ne güzel erken farkettin. Belki yok bile rahatsızlığı.. . . Sifa diye dua et canımızı al deme Allah korusun duan tutar çocukların yalnız kalır. .. kızgınlıkla yada cok uzulunce ettiğimiz dualar tutuyor bazen .. .. .
Insallah biseyi yoktur isyan etmek istemiyorum ama boyle cok caresiz hissediyorum kendimi sanki bi el gogsumu sıkıyor kabuslar goruyorum

X