Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Ben okuduk dualadim Allah kabul etsin.

Kubracim niyetini yazmismiydin baktım göremedim canim
Yazmıştım cnm tekrar yazayım
Ya erhamerrahimin niyetim annem ile aynı binada hayırlısıyla sağlıkla huzurla mutlulukla gönlümüze göre istediğimiz evde oturabileceğimiz bir ev sahibi olmak borcunu kolaylıkla ödeyebilmek bide aile içi sıkıntılarımızın gitmesi mutlu sağlıklı huzurlu yıllar geçirmek ailem ve sevdiklerim ile çok istediğim kurani kerimi kolaylıkla öğrenip okuyabilmek oğlum çınarı sübyan okulu na gönderebilmek amin fiyatlar uçmuş çünkü aylik 1.700 çok geldi bize rabbimin dua edin duanıza icabet edeyim herkes, ihtiyaçlarının tamamını Rabb'inden istesin, hatta kopan ayakkabı bağına varıncaya kadar istesin buyurmuştur peygamber efendimiz Allah kabul etsin dualarımızı inşallah uzun oldu HAKKINIZI HELAL EDİN ❤

Jawlensky M Msspinkie niyetlerinize okudum Allah kabul etsin

Jawlensky ve M Msspinkie niyetleri için okudum. Allah kabul etsin

Okundu listesi

Jawlensky ve M Msspinkie icin
1. Dutt /Özge ....
2. Minnosprenses /Melike...
3. coconatt /Aysel ...
4. bir mucizee / Fatma....
5. Fatmazell /Fatma nur....
6. Tiniminimavihanim /Esra ...
7. RedGirl /
8. MssPARE ..../ yasemin
9. Jawlensky /Merve
10. M Msspinkie ....nickle niyet /
11. N NesNa /Nazan...
12. M MaviMabellee /Nesibe
13. Cookiie / Özge
14. Saliha40 /
15. i p e k / Nur ...
16. Cemoos .../Cemile ..
17. Ssevincli /nicki ile niyet
18. Ssevincli / ablası / nick ile
19. Eymen-in Clnar-in Annesi /kübra
20. Merayyy /Merve ....
21. Madammor /Merve...
22. BlueBerry4268 /Rümeysa ...
23. cevizli tarcinli kek /Fatma
24 Tenceresiz kaldim anne / Fatma

Hatırlatma etiketi

Son düzenleme:
kızlar lütfen dua için niyetinizi yazarmisiniz bir kaç etikette dedim listeyi niyetlerinize göre hazırlayacam

i p e k
BlueBerry4268
Cookiie
Ssevincli ve ablan
Allah im bana içi ferah, geniş, temiz hayırlı komşuların da olduğu bir ev nasip eyle.
O evde eşim ben ve Çocuklarımı huzurlu ve sağlıklı bir sekilde yaşat . Eşimi ve Çocuklarımı senin yolundan şaşmadan Kul hakkına girmeden ömür surdurenlerden eyle. Amin.

Parem unutmuştum hemen okuyom balım

Şimdi okuyup bildirim yapiyorum canim anca girebildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…