ters rahim,gebelik

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar 8 haftalık hamileyim ,bu arada rahmım ters doktor bel ağrılarımın olabileceğini soyledi ve benım bugun belim cok kotu ağrıyor sankı bıcak saplıyorlar..
rahmı ters olup bel ağrısı ceken varmı..ve ne zaman başladı ağrılarınızz

• Konu Sahibi EU1
evlendikten 6 ay sonra dr a gttğmde henüz hamile değilken kontrolde dr rahmimin ters olduğnu ve adet sancılarımında bundan oldğnu söylemişti. şimdi 5 aylık hamileyim ve hafif ama her gece bel ağrılarım oluyor. çok aşırı değil ama hiç aklıma gelmemişti bundan olabileceği. Dr uma bi danışayım farklı bişeyse bilgi veririm sanada. Geçmiş olsun parol al dayanamadğnda bide sırtüstü yatarken beline minik bi yastık koy hafifletir.

• Konu Sahibi EU1
benimde rahmim ters..
bel ve sırt ağrıları hamilelikte zaten çok normal canım.
Allahın izniyle kucağına alacaksın inşallah..:Saruboceq:

• Konu Sahibi EU1

cok saol canım teşekkürler

• Konu Sahibi EU1
benimde rahimim öne doğru eğik bende 6 aydır tedavi görüyom ama bebeğim olmuyo doktorum belkide bu yüzden olamayacağını söyledi benim size sormak istediğim sizlerede doktorunuz böyle birşey söyledimi fazla bekledinizmi hamile kalmak için...

• Konu Sahibi EU1
zelişçim kesinlikle alakası yok demişti bana sorduğumda .heleki ben korunurken hiç ummadğm ,adetimin bittiği gün hamile kaldım.hiç ilgisi yok

• Konu Sahibi EU1
zelişçim kesinlikle alakası yok demişti bana sorduğumda .heleki ben korunurken hiç ummadğm ,adetimin bittiği gün hamile kaldım.hiç ilgisi yok

ah canım bana doktorum spermlerin geçişini engelleyebilir dedi çünkü eşimin değerleri gayet güzel benim yumurtlama rezervlerimde gayet iyi başka neden olmuyor diyorum ve bu rahimimden kaynaklanabilir diye düşünüyorum çünkü 13 aydır bebeğim olmuyo napıcamı bilmiyom açıkcası.............:1no2:

canım hamile kalamazsın diye bısey kesınlıkle sozkonusu değil..sadece bıraz gec olur rahmı duz olan bırıne gore cabuk hamile kalamazsın,benım ilk düşüğümden sonra 9 ay surdu hamıle kalmam

canım hamile kalamazsın diye bısey kesınlıkle sozkonusu değil..sadece bıraz gec olur rahmı duz olan bırıne gore cabuk hamile kalamazsın,benım ilk düşüğümden sonra 9 ay surdu hamıle kalmam

bılmıyorumkı canım ama 13 ay oldu malesef henuz hamile kalamadım beklıyorum inşallah bende hamile kalırım bu rahimimin öne doğru eğik olmasınıda kafama çok takıyorum inşallah rabbim fazla bekletmez...

zeliş canım senin bi tane çocuğun var .nasıl engeller ya olmasaydı ilk bebiş olmazdı.sen merak etme vaktini bekliyor allahın izniyle olur işallahhh.

yok canım bir ilgisi yok onunla..
stres en büyük etken hamile kalamamaya..

zeliş canım senin bi tane çocuğun var .nasıl engeller ya olmasaydı ilk bebiş olmazdı.sen merak etme vaktini bekliyor allahın izniyle olur işallahhh.

canım ilk bebeğimde rahimim normaldi zaten oğlumun doğumunda ters döndü oyüzden doktorum buyüzden spermlerin geçişinin zorlaştığını söylüyo sana aşılama yapalım böyle rahimlerde aşılamayla sonuç alırız dedi ben istemedim birazdaha bekliycem hayırlısı....:a015:

neyse bekle biraz hemen aşılama yaptırma..işallah en kısa zamanda gelir bebişin..

benimde rahmim tersti 6 sonra hamie kaldım bel ağrılaı zaten normal

merhaba arkadaşlar benim rahmimde tersmis ultrasonda belli oldu bende 2 yıllık evliyim baslarda korundum ama bir yıldan fazla oldu korunmuyorum hala bebeğim olmadı ama bunla alakalı değilmis bildiğim kadarıyla ama benim cok sırt agrım aoluyor sanırım bundan birde adet sancım hamile kaldıgımızda sırt agrıları herkesde oluyormus su an bile benim sırtım agrıyor insallah o zaman cok agrımaz allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…