Teröre tepki !!!!!!!!

CERKESKIZI

AŞK'sın SEN (h+e=ayk)
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.753
280
40
KIZLAR DÜN 15 ŞEHİT VERDİK Kİ BEN SON OLDUKLARINA İNANMIYORUM.NE ZAMANA KADAR SESSİZ KALINACAK YA DA ETKİLİ BİŞEYLER YAPILACAK YILLARDIR ANALARIMIZIN KARDEŞLERİMİZİN CİGERİ YANIYO YARIN BİZİM EVİMİZE O ATEŞİN DÜŞMEYECEGİ NE MALUM BÜTÜN ŞEHİTLER ELBETTE Kİ BİZİM AMA NE KADAR YANARSAK YANALIM AİLELERİ KADAR YANAMAYIZ.ŞİMDİ SİZCE BU TERÖR NASIL BİTER???? BENİM UMUDUM YOK SİZİN VAR MI??? EĞER BURAYI OKUYAN VARSA O İTLERDEN DUYSUNLAR SOYLARINI KURUTUP ONLARI PARÇALARA AYIRMAK İÇİN CAN ATIYORUM!!!!!! BENDEN BENIM GIBI DUSUNEN MİLYONLARCA TÜRK VARkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Bu hain elleri
Buna musade eden tum herkesi
Bıttı dıyıpde mılletın yureklerının yanmasına sebep olanları
Gorupde gormezden gelenler
Var olan bu sorunu baska konularla ortbas edenlerı
...
...
...
ve bunun sonuna ekleyebılecegımız herkesi
KINIYORUM ve LANETLIYORUM...

bir asker eşi olarak çok ama çok üzülüyorum ...her seferinde boğazım düğümleniyor.. bunu yapabilen insancıklara ''VİCDAN'' diliyorum...

Ben artik kinamak istemiyorum kinanacak bisey yapmasinlar bizim canlarimizi yakmasinlar istiyorum allah belalarini versin aponun itlerinin hodri meydan gelsinler biz ölmedik bu konuya çözüm bulacak kişiler kiniyoruz deyip törene katilip çok degil sn.ler sonra unutuyolar şehitlerimizi ve ailelerimizi susmamaliyiz...... Onlar susmadiklari için şehit oldular

şehit haberleri bitmek tükenmek bilmiyor.bizim bile ciğerimiz yanıyor aileleri eşleri yetim kalan yavruları ne durumda düşünemiyorum bile.Rabbim soylarını kurutsun dua etmekten başka elden bişey gelmiyor harekete geçmeleri gerekenlerde sadece kalanlara sabır diliyor.o vicdansızları Allaha havale ediyorum.

ALLAHım hepsine rahmet eylesin...
sabah haberlerinde gördüm bir şehit askerimizin oglu olmuş 40yeni çıkmış ama babasına sarılamamış..
babasını hiç görememiş...
öyle kötü oldum ki anlatamam...
habire dert anlatıp duruyoruz onlar ne yapsın...
halimize binlerce kez şükürler olsun...
ALLAHIM HEPSİNE SABIR VERSİN İNŞALLAH..
çok zor yaaa...

ilk değil son olmayacak bu insan kılıklılar var olduğu sürece bizim evlatlarımız şehit olacaklar.2.5 yaşında oğlum var yine hamileyim yine erkek çocuğum olacak cenazeleri izlerken sanki kendi çocuğummuş kardeşimmiş gibi ciğerim yandı.ki onların anne baba akrabalarını düşünemiyorum bile.allah sabır versin .soyu sopu belli olmayan insan kılıklılarında allah belalarını versin.şehidimizin birinin babası 5 sene once vefat etmiş kısa süre öncede annesi kanserden vefat etmiş.şimdi de kendisi.ey güzel allahım yavrucaklarımızın şerefsizce canlarını alan bu belayı helak et yarabbim.

Lütfen Bayanlar...Tepkinizi Ortaya Koyun Bu Konuda ve Konuyu Güncel Tutalım!!!...

hepinize katılıyorum her şehit haberi duyduğumda içim yanıyor allah yakınlarına sabır versin bu nasıl bir vicdansızlıktır aklım almıyor insan demeye dilim varmıyor bu pisliklerin aramızda dolaştığını düşündükçe kahroluyorum

yakında oğlumu bende askere göndereceğim...bu haberleri duyuo,okudukça yüreğim kahırdan kavruluyor.gözyaşlarım hiç dinmiyor....
bu katliamı yapanların insan olduğuna inanmıyorum...onları ve destekleyen herkesi allaha havale ediyorum...gencecik canların hesabını bize verecekler.imralıda ki pisliği de beslemek yerine işini bitirsinler...
yüreğim yanıyor inanın ne desem acım hafiflemez...
allah ailelerine sabır versin...

yakında oğlumu bende askere göndereceğim...bu haberleri duyuo,okudukça yüreğim kahırdan kavruluyor.gözyaşlarım hiç dinmiyor....
bu katliamı yapanların insan olduğuna inanmıyorum...onları ve destekleyen herkesi allaha havale ediyorum...gencecik canların hesabını bize verecekler.imralıda ki pisliği de beslemek yerine işini bitirsinler...
yüreğim yanıyor inanın ne desem acım hafiflemez...
allah ailelerine sabır versin...

AHHHHHH AH O İMRALIDAKİNE YAPILACAK COK SEY VAR SADECE ONUNLA İŞ BİTMEZ.İT SOYU İMRALIDA YATARKEN BİLE DAHA BİRKAÇ GÜN ÖNCESİ DİYOR Kİ ASLINDA DAHA BÜYÜK EYLEMLER YAPTIRABİLİRİM AMA SUSUYORUM.CEHEHNNEMİ BİLE KİRLETECEK ADİ BUNLARI SÖYLÜYO 5YILDIZLI OTEL KONFORUNDAKİ HAPİSHANESİNDE BİZİM GENCECİK FİDANLARIMIZDA CAN VERİYO DAĞLARDA.BU ADALET Mİ YA UTANIYORUM KENDİMDEN TOPLUMDAN BU TEPKİ OLAMAZ BUNUN Bİ YOLU OLMALI ŞİMDİ SINIR ÖTESİ HAREKAT DİYOLAR YİNE ONDADA Bİ SÜRÜ ASKERİMİZ ŞEHİT OLUYO HALA O İTLERİN KÖKÜ KURUMUYO....kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

X