Bölgesel İncelme Termoaktif yağ kompleksi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

pelnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2007
2
0
Kızlar 11 mayısda tvde bi programda bir kadın argesi 2 yıl süren vücuda sürülen ve sağlik baknlığı onaylı zayıflama için bişeyden bahsetti..ancak programı sadece sonuna doğru izledim...adını verip reklam yapmak yasak olduğu için isim vermedi kadın sadece termoaktif yağ kompleksi diyodu.
inceltici ve sağlık bakanlığı onaylı olduğunu çok vurguladı..kadın çok övdü ama ne dediğini bilen biri gibiydi ki programda kanal da dandik değil..ayrıca hap değil dıştan sürülen bişeymiş tuz gibi..
mucize beklemiyorum tabi ama en azından tam adını alsaydım araştırırdım...
sizdende duyan bilen varsa haber versin araştıralım internette yazınca sadece çıktığı pogram yazıyo..

[[sıze="2"]font="comic sans ms"][sıze="1"]kızlar 11 mayısda tvde bi programda bir kadın argesi 2 yıl süren vücuda sürülen ve sağlik baknlığı onaylı zayıflama için bişeyden bahsetti..ancak programı sadece sonuna doğru izledim...adını verip reklam yapmak yasak olduğu için isim vermedi kadın sadece termoaktif yağ kompleksi diyodu.
Inceltici ve sağlık bakanlığı onaylı olduğunu çok vurguladı..kadın çok övdü ama ne dediğini bilen biri gibiydi ki programda kanal da dandik değil..ayrıca hap değil dıştan sürülen bişeymiş tuz gibi..
Mucize beklemiyorum tabi ama en azından tam adını alsaydım araştırırdım...
Sizdende duyan bilen varsa haber versin araştıralım internette yazınca sadece çıktığı pogram yazıyo..:eek:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile
[/sıze][/font][/sıze]

merhaba ben bugün siparişi verdim .büyük ihtimal cuma günü elimde olacak kullanım sonucunda size bilgi veririm...

ya nerde ulabiliriz arkadaşlar.sana sesleniorm kadınlar klubu uzmanı bu zamana kdr hıç sorun yoktu ve biz herseyi burada adıyla paylaşabiliorduk.bu ne biçim bi foruma donüstü çok ayıp!!!!

... yorum bile yapamıyorum hani yazmış olsam site adı falan haklısınız da ben sadece soru sordum o da meraktan hani ürünle ilgili falan da değil niye veremiyoruz isim diye bunu açıklamak bu kadar zor olmamalı iletişimsizlik çok kötü bir şey ama ben gerçekten üzüldüm msj silinme nedeni olarak yapmadığım bir şeyin ismimin yanında yer alması hiç hoş birşey olmadı

Son düzenleme:
merhaba,mariya82 termoaktif yağ kompleksini nereden sipariş verdin yada internet sitesi varmı bilgi verebilirmisin?

Sevgili Üyelerimiz,
Forumumuzun amacı,deneyimleri paylaşmak,memnuniyet yada memnuniyetsizliklerimizi aktarmak,iyi yada kötü yanları masaya yatırıp,fikir alışverişinde bulunabilmektir..Öyle sanıyorum ki,buraya kadar gerek sizler gerekse site yönetimi hemfikirdir..

Amacımız nedir?Paylaşım derken neyi vuguluyorsunuz? derseniz;

X ürünü kullanıyorum..Ben de şu etkiyi gösterdi,olumsuz etki yarattı..

Ben memnunum(reklama dayandırmadan,övmeden,yönlendirmeden) kullandım,kullanıyorum dileyen kullanabilir..

Ya da (karalama yapmaksızın,suçlayıcı olmaksızın) kullandım,beni negatif etkiledi,ben kullanmanızdan yana değilim..

Şimdi arkadaşlar her ürünün kendi satış sitesi var ve bir kelime ile nette onlarca bilgiye,satışını yapan sitelere ulaşabilirsiniz..O sitelerin amacı zaten satış yapmak,ticari amaç gütmek..Peki sitemizde paylaşım,deneyim esas alındığına,sizler bu yönlü paylaşımları istediğinize göre;

''Ürünü nerden aldınız?'',''Bana özelden yazınız'' ya da ''Ben şurdan aldım,kalıbımı basarım sahte değil'',''Ben şu siteden yarı fiyatına aldım,ucuzu varken,pahalı olanı almayın'' gibi mesajların paylaşımla,deneyimle,fikir alışverişi ile ilgisi nedir?

Bu sorulan her soru altına yeni bir ürün satıcısı gelip,satışa dayalı mesajlar yazıp,sizleri belki de yanlış yönlendirmektedir..

Şayet mesajlarınız siliniyorsa ve sebebine;''Ürünlerin satıcılarını yada satış sitelerini ''Kadınlar Kulübü''sitesi üzerinden zengin etmeyiniz'' diye yazılıyorsa,bu cümlenin açıklaması yukarda ki uzunca yazılmış paragraflarda açıklanmıştır..

Forum da özellikle diyet ürünleri yada bölgesel zayıflama ürünleri içerikli başlıklarda tanıtım ve bilgi alışverişi için her üyemize sınırsız tolerans ve imkan vardır..İş bu yukarda açıkladığım kısma gelince her zaman ki müdahalemiz devam edecektir..

Sizleri en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdiğimizi düşünüyor,deneyimlerimizin birbirimize ışık olmasını diliyoruz..

Saygılarımızla...a.s.
Kadınlar Kulübü

arkadaşlar ben anlamadım tam olarak nedir bu????????
netten baktım ama hiçbir bilgi elde edemedim burada yazılanlar dışında

istanbul korse merkezi olarak girin orada var bu internet üzerinden satılıyor birde tanıtımı yapan kadın neden halen kilolu ben anlamdım onu deniz tuzu lut gölü tuzu ve bildiginiz yaglar var içinde bende baktım hiçbir zararı yokumuş bence mucize diye anlatıyolar öyle olsaydı kulaktan kulaga patlama yapardı birde tanıtımı yapan kadın 90 kiloydu en az kızmayın yöneticiler eger yalnış bir şey yazmışsan silin lütfen özürdilerim şimdiden

dediğiniz kadını ben de izledim
iki yıl sürmüş ürünün çalışmaları

ürünün adı biominera

(ürün adı paylaşmak yasak mı ? diğer forumda herşey paylaşılıyor )

ayrıca KK da başka bir forumda ürünü kullanan arkadaşlar paylaşımlarını yazmışlar;

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-destegi-urunler/273148-biominera-biyolojik-zayiflama-sistemleri.html

bu linkte detaylı bilgi bulabilirsiniz,ben de takip ediyorum arkadaşları,yakın zamanda almak istiyorum ben de bu üründen,oldukça merak ettim çünkü

dediğiniz kadını ben de izledim
iki yıl sürmüş ürünün çalışmaları

ürünün adı biominera

(ürün adı paylaşmak yasak mı ? diğer forumda herşey paylaşılıyor )

ayrıca KK da başka bir forumda ürünü kullanan arkadaşlar paylaşımlarını yazmışlar;

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-destegi-urunler/273148-biominera-biyolojik-zayiflama-sistemleri.html

bu linkte detaylı bilgi bulabilirsiniz,ben de takip ediyorum arkadaşları,yakın zamanda almak istiyorum ben de bu üründen,oldukça merak ettim çünkü

Merhaba..

Ürün adı paylaşmak yasak gibi bir durum söz konusu değil..KK da başka başlıkta paylaşılan, serbest olan şey niye aynı forumda diğer başlıkta yasak olsun ki? Bu zaten matıklı değil..
Yasak olan ürünlerin adları,kullanımları yada paylaşımlar değil,satışını yapan sitelerin,kişilerin,merkezlerin konu edilmesi,onlara yapılan yönlendirmelerdir..
Bu açıdan deneyimlerinizi anlatan her türlü paylaşım serbesttir..Yukarda ki açıklamamda zaten bunu uzun uzun dile getirdim site yönetimi adına..yerimseniben

Sevgiler,kolay gelsin..

Merhaba arkadaşlar;
Bende dün tv de bu inceltici krem hakkında konuşan bir bayan gördüm ve kendinden gayet emin ,son derece de %100 doğal olan bir ürün diye bahsedince dikkatimi çekti.
Kadın kilolu ama kendisi bu krem sayesinde 8,5kg verdiğini söylüyor ( anlamadım ama ,bahanesi de tv kilolu gösteriyomus )
Kullanan var mı??
Fiyat olarakta oldukça pahalı aslında iyice araştırmadan almak olmaz simdi

ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜ BEN KULLANIYORUM.süperrr diyebilirim.etkileri çok kısa sürede belli oluyor insan kendini hafiflemiş hissediyor.kullanmanızı öneririm.

istanbul korse merkezi termoaktif yağ kompleksi. (BıOMıNERA)89 tl ,taytıyla beraber almak gerekiyor oda 60 sanırım.benim önceden sauna taytım vardı almadım.öneririm.

merhaba arkadaşlar...
ben ürünü geçen hafta cumartesi sabahından itibaren kullanmaya başladım... inanılmıycak kadar kötü bir selülit sorunu yaşıyordum... bugün 7. günüm doldu... inanılması zor ama ben etkilerini daha şimdiden görmeye başladım
günde en az 2 lt su içiyorum... kolayı kesemedim ama kahve çay pek fazla kullanmıyorum... nerdeyse hiç diyet yapmadım ama fazla yağlı yemiyorum karbonhidratı kesemedim ama:) veee sonuç 1,5 kg vermişim sadece bölgesel olarak gerçi benim kilomda henüz belli olmuyor ama 64,4 den 63 e düşmüsüm. bacaklarımda net bir sıkılaşmayı hissediyorum selülitlerimde azda olsa gözle görülmeye başlayan bir azalma var. tek bir sorun var gönderdikleri tuz ve yağ karışımı hiçde 30 veya 45 gün yetecek gibi değil. 30 veta 45 kasık olması gerekiyor dediklerine göre ama en fazla 20 gün gidecek.
ambalajlarını büyütsünler kesinlikle. kokusu limonu andırıyor. ben korseyle kullanıyorum onuda aldım.... ürün fiyatı 89 ytl korse 60 ytl ama kargo ücreti almadılar. her hafta mutlaka yazıcam . inanın bu sıkılaşma ve selülitlerde bir iyileşme olursa hepinizde olur. almayanlar 2 hafta daha beklesinler... 3 haftada netleşir bence... tüm detaylarla yazıcam sizlere söz...:içelim:

benim akılıma şöyle bişey geldi sitede içindekiler yazıyor biz aktardan alsak zaten çoğumuzun evinde şort da vardır malzemeleri karıştırıp sürsek nasıl olur acabakaydirigubbakcemile5

benim akılıma şöyle bişey geldi sitede içindekiler yazıyor biz aktardan alsak zaten çoğumuzun evinde şort da vardır malzemeleri karıştırıp sürsek nasıl olur acabakaydirigubbakcemile5

malesef içindeki sadece bazı yağlar yazıyor canım ve sanırım tuzuda özel...
inanın sıkılaşma oldu ama ben son 1-2 gün kullanmadım ...:KK43:

X