Gebeliğe Hazırlık Termal tail ve ilk defa basima gelen bu sey ne?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Byblack

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
99
61
28
Hanimlae merhabalar eeşimle1 senedir bebek istiyoruz esimde bende çeşitli doktorlara gittim bende sorun cikmadi esimin sayilar cok düşük cikti doktor esime protime men diye bir ilac verdi arttirir diger hormonlarsa anormallik yok dedi.Ilaca basladi esim ilk kutudayiz,biz de nasilsa 1 senedir olmuyo kafa dagitalim hem de benim astim kemik bazı rahatsızlıklarıma iyi gelir diye afyona termale geldik adetim de yakin diye hem de bebek falan tutunabilsin diye progestan kullaniyordum.normalde önceki aylar progestan kullanimini biraktiktan 3,-5 gun sonra adet olurum.kullanirken hic olmadim.ama dun akşam karnıma bir agri girdi aglayacaktim tuvalete gittim geldim gelen giden yok sadece hafif hafif pembe kahverengi akinti ,bugün öğleden sonra ise ilginc birsey denk geldi pedimdd iki serce parmagim kadar büyüklükte sert akinti ya da pıhtı gibi degil biraz daha sert beyaz birsey vardi ondan sonra aksam saatlerinde kanama hizla basladi zaten.Daha once basina gelen bilgisi olan var mi tatildeyim suan doktora da gidemiyorum.Nedir ki bu fikri olan var mi? Daha evvel 3 ay once doktora gittigimde gebelige engel olmayan minik bir polipin var demisti doktor ama bu atilan polip midir dicem bildiğim kadariyla polip cerrahi islemle alınıyor. Lutfen bilgisi olan tecrubesi olan yardimci olabilir mi?

Üzmek istemem ama o gelen şeyi doktora götür düşük olabilir beyaz sert bi şey oluyor onda da

Üzmek istemem ama o gelen şeyi doktora götür düşük olabilir beyaz sert bi şey oluyor onda da
Düşükse eger hem sevinirim hem üzülürüm. Çünkü olmuyo diye ümidi kesmistik sadece ilaçlar tedaviler ugrasiyorduk.eger düşükse demekki tedavi iyi gidiyor diye bir ümid olur bize.Bi götüreyim o halde.Cok tesekkur ederim :KK15:

Düşükse eger hem sevinirim hem üzülürüm. Çünkü olmuyo diye ümidi kesmistik sadece ilaçlar tedaviler ugrasiyorduk.eger düşükse demekki tedavi iyi gidiyor diye bir ümid olur bize.Bi götüreyim o halde.Cok tesekkur ederim :KK15:
Neymis canım gösterdin mi doktora insh bebek degildir😞

X