Bölgesel İncelme Termal şort kullananlar yardım

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

tunnish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
44
2
Arkadaşlar ben uzun araştırmalardan sonra bölgesel incelmede etkili olabileceğini düşündüğüm termal şort aldım. 2-3 gündür kullanmaya başladım ama inanılmaz kötü kokuyor. Bunun bir çaresini bilen varsa lütfen cevap yazsın..Sırf kokusu nedeniyle kullanmaktan soğudum.Gece yatarken giyiyordum, kokusu çok rahatsız ediyor. Havalandırdım, soğuk suyla yıkadım işe yaramadı. Zift gibi kokuyor mübarek...

cnm bende adım öyle bır kokusu yok gercı ben aldıgımda ılk yenı cıkmıstı baya pahalıya almıstım kremıyle bırlıkte bundan 4 yıl önce 399 almıstım sımdı pıyasada sahtesı cok acaba sahtesı kalıtesız mazemerden yapılmısta ondan kokuyor olabılırmı cunku dedıgım gıbı asla kokmuyor benımkı

cnm bende adım öyle bır kokusu yok gercı ben aldıgımda ılk yenı cıkmıstı baya pahalıya almıstım kremıyle bırlıkte bundan 4 yıl önce 399 almıstım sımdı pıyasada sahtesı cok acaba sahtesı kalıtesız mazemerden yapılmısta ondan kokuyor olabılırmı cunku dedıgım gıbı asla kokmuyor benımkı

sen epey para vermişsin canım, ben uygun bir fiyata aldım, internetten guvenli alışveriş yapılan bir siteden..oradaki yorumlarda da yazmışlar, kokusundan şikayet etmişler ama benim burnum fazla hassas heralde, kullanmama engel oluyor koku:KK43:((
nası yapsam bilmiyorumm:KK43:((

X