Terletmeyen yastık ve kılıfı

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar,sıcaklar geldi çattı.Terlemeye başladık bile.Özellikle yattığımız yastıklar şimdi terimizle sırılsıklam olucak yine.Ya sizler nasıl yastık ve kılıfı kullanıyorsunuz,temizliğini nasıl yapıyorsunuz,kullandığınız yastıklar terletmeyen cinstense beni bilgilendirirmisiniz?senağlama
Mesela slikon,elyaf terletir diye biliyorum,bir zamanlar arkadaşım makinada yıkamış eğri büğrü olmuş yastık...

Son düzenleme:
Kuş tüyü yastıkları tavsiye edermisiniz,makinada yıkanabilir ve terletmez diye duymuştum.Bugün Tansaşta boncuk slikon ve kapitone yastık gördüm alırsam memnun kalırmıyım?Eşim çok terliyor,yastıklarımız pamuk. Oysa ben makinada yıkamak istiyorum.Lütfen yardımcı olun,boşuna para vermek istemiyorum....................

Son düzenleme:
pamuk yastıklar terletmiyor üst üste kılıf tak benim yastıkta su anda üc tane var ter asla ğecmiyor ğecersede ikinciye geciyor onuda yıkıyorum cok sık olmasada. icindeki kılıf hic kirlenmiyor sürekli yastık yaptırmaktan daha iyi en sağlıklısı ğenede pamuk

Bellonanın dışı fermuarlı bir yastığı var, çok güzel üstüste kılıf geçirmekle uğraşmıyorsun.Çıkar yıka. Tavsiye ederim yani. Fiyatıda 15 ytl ... Git bi gör

X