Terlemeye zm buldum!...

AyLeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
235
0
31
Kızlarr çok mutluyumm..
Aylardır denemedigim krem kullanmadıgım ot kalmamıştı..
Şu terkurlar falan bi iki hafta işe yaradıktan sonra yine hiç bi etki yaratmadı..
peçetelerle engellemeye çalıştım olmadı..
Roll-onlar aldım olmadıı..
Kan testi yaptırdım herşey normal çıktı..
Botoks falan düşünüyodum artık.. Derkeen
Bizim eczacı Osman abiye soriyim bi dedim.. Bana dediki kalsiyum ve vitamin eksikligindendir
ne alaka diye düşündüm tabii
Bana OSDEVİTA-D3 diye 2 tane tüp içinde toplam 30 tablet olan bi ilaç verdi..
1 hafta kadar hiç bi etkisini görmedim..
Derken bi gün bi uyandımmm.. Bende terden eser yokk.. 45 dk da bir koltukaltındaki peçeteleri değiştiren benn artık rengarenkk kat kat şeyler giymeye başladımm..
Sizde deneyin eminim işe yaricaktırr..
(maşallah deyin kızlar banada nazar deymesin)

Kızlarr çok mutluyumm..
Aylardır denemedigim krem kullanmadıgım ot kalmamıştı..
Şu terkurlar falan bi iki hafta işe yaradıktan sonra yine hiç bi etki yaratmadı..
peçetelerle engellemeye çalıştım olmadı..
Roll-onlar aldım olmadıı..
Kan testi yaptırdım herşey normal çıktı..
Botoks falan düşünüyodum artık.. Derkeen
Bizim eczacı Osman abiye soriyim bi dedim.. Bana dediki kalsiyum ve vitamin eksikligindendir
ne alaka diye düşündüm tabii
Bana OSDEVİTA-D3 diye 2 tane tüp içinde toplam 30 tablet olan bi ilaç verdi..
1 hafta kadar hiç bi etkisini görmedim..
Derken bi gün bi uyandımmm.. Bende terden eser yokk.. 45 dk da bir koltukaltındaki peçeteleri değiştiren benn artık rengarenkk kat kat şeyler giymeye başladımm..
Sizde deneyin eminim işe yaricaktırr..
(maşallah deyin kızlar banada nazar deymesin)

canım bu ılacı bıraz acarsan sevınırız, yanı sana dr mu verdı eczacımı ve yan etkısı varmı bu ılac ne ıcın vıtamın eksıklıgımı yoksa terleme ıcınmı?

arkadaşlar aşırı terleme sebeplerinden biride kalsiyum eksikliğidir fakat bu tür ilaçları kafamıza göre kullanmamız doğru değildir
kalsiyum eksikliği olup olmadığının bir hekim tarafından teşhis edilmesi gerekir,sizde kalsiyum eksikliği yoksa ve bu durumda bu tür vitamin ilaçlarını alırsanız kalsiyum ve d vitamini fazlalığı olurki buda başka rahatsızlıklara yol açabilir,aman diyim bi uzman tavsiyesiyle kullanın
tamam arkadaş paylaştı bi fikir edinmiş olduk ama bence kesinlikle kendi başımıza kullanmamız gerekir

Dr.a gittigimde böyLe bi ihtimaLden söz etmişti ama açıkçası pek iLgiLi degiLdi doktorum..
Eczacıya sordugumda bunun hiç bi yan etkisi oLmadıgını söyLedi.. ÖzeLLikLe bn daha ergenLik çağında oLdugum için geLişimimede çk katkısı oLucagı söyLedi..
Ama tabii yaşı geçkin insanLar için bencede yan etkisi oLabiLir.
Ama kesinLikLe işe yaradı kızLar yani sizdede benim gibiyse bence işe yarar..

berfinbilgen canım terleme kalsiyum ve vitamin eksikliğinden kaynaklanabiliyor. bu yüzden terlemede de işe yarıyor. Ayrıca ben küçüklüğümden beri vitamin kalsiyum balık yağı hapı v.b. bi sürü şey kullandım hiç bi yan etkisini görmedim..

peki nasıl kulalnıcaz bunu onu yazmamışssın yazarsan sevınırız....ve fıyatı ne:????

paylaşımın için teşekkürler canım opuyorumnanaktan
nazar değmesin bu arada :nazar:

royal salesin koltuk altı için 110 bitkiden olşn bi ürünü var koltuk altı için iyi

Bildiğimiz içilen bir ilaç yani? Peki terlemeyemi ter kokusunamı çözümü oluyor?

peki bu sadece koltuk altı terlemesine mi yarıyor?benim koltuk altım değil de yüzümde,sırtımda ve döşümde çok terleme oluyor.en çok rahatsız eden de yüzümün terlemesi:KK43:

arkadaşlar bende de aşırı terleme var koltuk altımda ve kafam inanılmaz terliyor özelliklede yazın kşında terliyorum ama yazın olduğu kadar değil giydiğim tişortlerin ıslaklığı koltuk altımı tamamen kaplayıp taşıyordu sonra arkadaşın yorumunu okudum kalsiyum eksikliğinden olabilir diye düşündüm ve şu an ilacım yarıya geldi terlemelerim azalmaya başladı belki ilacım tamamen bitince terlemede tamamen biter tek isteğim bu ,yıllardır denemediğim şey kalmadı yazın renk renk tişortler giyenlere imrenerek bakıyordum 1 kaç gündür renkli tişortler giymeye başladım çok şükür eskisi kadar terlemiyorum bence denemeye değer bu konudaki sıkıntıları yaşayan bilir gerçektende çok zor bir durum.ne kadar çok arkadaşa derman olursak ne mutlu bize umarım herkes bu illet şeyden kurtulur.bu arada ilacımın ismi osteocare içinde 30 adet ilaç var günlük 1 tane alıyorum fiyatı 17 tl.bu arada arkadaşım sana maşallah deyimde nazar değmesin tabiki banada çok teşekürler,bu arada ilacı bıraktıktan sonra şikayetlerin yeniden başlamadı demi yani tamaman kurtuldun cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.

X