Terlemem %75 azaldı

nitroit

brokoli mi çikolata mı?
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
313
1
Merhaba bayanlarr :KK3:
Oturduğum yerde bile inanılmaz terlerdim,tereson kullandım her şeyi kullandım ama için rahat değildi çünkü tereson vb. ürünler işe yarar ama vücuda çok zarar verir
Neyse bir gün eczanedeyken biodermanın roll onunu aldım aşırı terlemeyi engeller ve terlemeyi dengeler yazıyordu(2 rolonu var biri beyaz kapaklı biri kırmızı kapaklı)
Neyse aldım tabii ki umutlu değildim
Çünkü çook terliyordum neyse sabah temiz cildime uyguladım ve inanamadımm....Evden dershaneye gidene kadar o kadar terlerdim ki bej rengi trençkotumun koltuk altlarından bile çok belli olurdu

ve bugün 3.günüm her gün düzenli kullanıyorum başlıkta yazdığı gibi %75 engelledi diğer %25ine razıyım zaten :KK52:
Neyse işin özü eğer çok terlemekten şikayetçi ve tereson gbi ürünler kullanmak istemiyorsanız bu roll onu tavsiye ederimm

sorunuz olursa cevaplarım

aliminyum var galiba anladıgım kadarıyla bunun bi zararı yok mu vucuda? benimde koltuk altlarım acayip terliyo. fiytı ne kadar bide?

ben de çok terlerim...hep de koltuk altlarım terler..başka bir şikayetim yok zaten..bir kaç gün içinde mutlaka bu ürünü alacağım.....teşekkürler canım...kullanınca sonuçları mutlaka yazacağım....

ben de çok terlerim...hep de koltuk altlarım terler..başka bir şikayetim yok zaten..bir kaç gün içinde mutlaka bu ürünü alacağım.....teşekkürler canım...kullanınca sonuçları mutlaka yazacağım....

her gün temiz cilde uygularsan daha iyi sonuç alırsın umarım sende memnun kalırsın :)

Nivea'nın pure&natural serisinde aliminyum yok hanımlar,güvenle kullanabilirisinz ve bence gayet başarılı.

bende eczanelerde bulamadm siparişi verdim büyük ihtimal yarın elimde olur.Umarım bu son olur ve işe yarar :KK43:(

benimde size bir önerim var ama terlemeyi engellemiyor sadece o iğrenç ter kokusu için :) DEOTAK die bi krem ben koltuk altıma sürüorum inanın 1 hafta etkili ter kokusu falan hiç olmuo 5.5 tl falan eczane ve büyük marketlerdede var şiddetle tavsiye ederim :)

X