Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

en sinir olduğum burç
bence en önemli ortak özellikleri
1. dengesizler
2. verdikleri sözleri asla tutmazlar
3. cimriler
4. aşırı rahatlar

4 sene geçmiş ama ben cevap veriyim: EVET. haksızlık beni adeta çıldırtıyor. üstelik benim sadece yükselen burcum terazi.

terazi burcunun en büyük ortak özelliği bence kibarlığı ve güzel konuşmasıdır. ayrıca rahat değildir kafamıza takarız herşeyi her konuda konuşabilecek bilgiye görgüye de sahiptir. burçların en renklisi ve en asili bence :) kendim de teraziyim diye demiyorum gittiğim yerde fark yaratırım :)) diğer terazilerde de bunu gördüm. mükemmeliiizzz

Sosyallik ve adalet hususunda herkesten daha hassas olmaları bence..

çoğunda çift kişilik dengesizlik yalancılık var.. yani benm gözlemlediğim bu..

bende terazi burcuyum ve burcumu ck seviyorum..karar almakta zorlaniyorum ozellikle 2 sey arasinda bitanesini secmek zorundaysam...(2den fazla ise zorlanmam hemen secebilirim:)...cirkin seyleri sevmem guzellige taparim kavga etmeyi sevmem ama olmuyor degil...haksizliga gelemem iyi biriyim yardim etmeyi severim fesat kiskanc biri degilim...uyumlu biriyim kimseyle zitlasmam durup dururken..tembellikte var tabi unutkanlikta gerektiginde yalan soledigimde oluyor sirf cirkin olaylar olmasin diye..yani ben hzuru seviyorum bagirip cagirmalardan hoslanmam agresif insanlari sinirli insanalri sevmem...:)ve daha bir suru sey...ha unutmadan tam bi ask insaniyim asik olmayi seviyorm ve kendime asik edebilyiorum yani beni biri tanimaya basladiinda sevmeye basliyor beni kani isiniyor:)cekicilik var yani hihih

kararsızlık başta geliyor...teraziler mükemmelliyetçidirler estetik duyguları çok gelişmiştir ben bi terazi olrak bunları taşıyorum

aynen katılıyorum
unutkanlık yanında bıde dıkkat eksıklıgı de var malesef
özel gunlerı bende hıc aklımda tutamıyorum..
hele hele ınsan evlılık yıldonumunu unuturmu hemde 3 . senesınde:)

bence terazılerın en buyuk ortak ozellıklerı kararsızlık ve zor secıcı olmalarıdır .kı terazı kadını olarak bu ıkı ozellıgı sureklı yasarım .ve etrafımda da cok terazı var onlarda da aynı durum mevcut .unutkanlık cok buyuk boyutta degıldır .aslında tam tersı dıkatlılerdır

kararsızlığa ve unutkanlığa katılıyorum. hatta çoğu siteye üye olurken kendi koyduğum nicki unuttuğum için nickimi unuttum yaptım o derece :) burcumun özelliği olduğunu bilmiyordum öğrenmiş oldum, teşekkürler :)

Mükemmelliğin yanında çok da mütevaziyiz sanırım

Son düzenleme:
sonuna kadar katılıyorum bnde çok war evde telefonu koyuyorm biyere 5dk sonra lazım oluyo unutuyorum snra evden ara çaldır dnle titreşm nerden geliyo diye ohhooo

aynen katılıyorum unutkanlık ve kararsızlık bende de var. bi de hiç engel olamadığım tembelliğim var.

başlığı okur okumaz içini okumadan dedim ki kesin unutkanlık ve kararsızlıkla ilgili bişeydir ki yanılmadım

çok unutkanım ve kararsızın hayat bizim için zor gerçektende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…