Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

Teraziyim ve unutkanım ama ben bunu yaşımın ilerlemesine bağlıyordum. Demek yaşımın hiç suçu yokmuş. Ah yıldızlar ah yıldızlar

Ben de teraziyim.. Bende de pek unutkanlık yok ama (bence) aşırı derecede KARARSIZIMMMMM...Nefrettt ediyorum bu huyumdan.. tatlicadiarzu "Maviacem" in dediği gibi asla kendimle alışverişe çıkmak istemezdim.. lülülülülülü

Bu terazi burcunun bi özelliğimi bilmiyorum ama bi de ben çok sabırsızımdır.. :)

mağazadan aldığım ürünleri ya yolda veya evde beğenmem hemen diğiştiririm zor karar veriyorum, sabırlı bir insanım insanları dinlemeyi ve insanlara akıl vermeye bayılırım verici bir insanım bildiklerimi çevremdekilerle hemen paylaşırım

özel günleri bende unutmam ama kararsızım ve hep en iyi dost arayısı yokmu hataları kabul lenemiyorum of offfffffff

unutkanlıgı bilmemde bende teraziyim ama nerdeyse 2 bucuk yaşımı hatırlıyorum.en belirgin özelliğimizin kararsızlık oldugu sanıyorum.ben cok kararsızım,ve patavatsızım dilimin ucuna bişey geldiyse pat bırakıyorum düşünmeden konuşurum cok fazla ama kendimi cok seviyorum,iyiki teraziyim yapmacıık değilim:)))))

teraziyim ama hiçbir zaman unutmam ve unutturmam karasızlık diz boyu onumu alşam şunumu alsam yok yok bunu aman boşver şunu kafamçokkarıştı en iyisi benikisinide alayım(birşey alacağım zaman yani herhangi birşey genelde yaşadığım durum:sm_confused:) ama ne yapayım yanlız burcumun en sevdiğim yanı bence tam bir kadın burcu güzele güzelliklere aşığım bana kötülük yapılmadığı sürece kimseye kötülük yapmam eee teraziyim ne deolsa:sm_cool:

Bende sadece kararsızlık var terazi burcunda unutkanlık ilk duyuyorum...

bence en buyuk ortak yanimiz usutme...CADIARZU ne kadar terazi tanidiysam genellikle bel ve gobek bolgesinden cabuk usutur.. fisfisfisbide idrar yollari hastaliklari:çok üzgünüm:

aynen katılıyorum en çok övündüğüm özelliğim hafızamdır eşim bana databank gibisin der olayları en ince ayrıntısına hatta kimin üstünde ne vardıya kadar hatırlarım. ha gündelik yaşamda unuttuğum bazı şeyler olabilir yani mesela şunu nereye koymuştum gibi ama oda çok aşırıya kaçmaz... ama şunuda unutmamk gerekirki yükselenler çok etkiliyorbenim yükselenim koç ve koçta hafıza konusunda çok iyidir oğlumdan biliyorum bir şarkıyı iki kez dinlemesi yeterli noktasına virgülüne kadar ezbenler ve henüz 5 yaşında 2,5 yaşındaydaken şu hırsız polis dizisinin şarkısı vardıya imkansız aşk gırtlak namesine varana kadar söylüyordu.... yani yükselen çok önemli... öptüm hepinizia.s.
Bende sadece kararsızlık var terazi burcunda unutkanlık ilk duyuyorum...

Kararsızlık..
Yalnız kalmayı sevmemek..
Dostcanlısı.. icten ve konuskan olmaları..

temel özellikleri bence terazinin..

Ben de teraziyim ve bu kararsızlık huyundan nefret edıorum ama yapcak bısı yok.. :S

bende teraziyim arkadaşlar ama unutkanlık yok bende ya..
Kararsızım o bir gerçek
Kolay dost edinemem
Herşey kusursuz olsun isterim ve bir seferde olsun isterim
Haksızlığa hiççççç gelemem
Anında sinirlenir anın da afedebilirim
Güvenimi kazanmak zordura
vs.vs.vs.a.s

Benim sevgilim de terazi ama unutkan değil aksine ben unutkanım,
o her şeyi hatırlıyor ve de sürekli o sevilsin tapılsın begenilsin kazansın istiyor ben bilmiyrdum terazinin böle olduğunu, cok terazi arkadasım vardır hepsi uyumlu ve kabullenen tiplerdir benimkine aslan karışmış galba hehehe

seninkinin içine aslanmı karışmış bilemem ama benim yükselenim koç ama bende ilginin üzerimde olmasından çok hoşlanırım ilgi derken kırılan bir pottan sonra veya şuhlukla üzerime dönen ilgi değil tabiiii.... ancak beğenilmek sevilmek tek olmak herkesin hoşuna gider ama galiba terazilerin biraz daha fazla..... bence bunun sebebide gezegenimiz venüsten kaynaklanıyor... güzelliklere ve güzel olan herşeye bayılır teraziler tabiki bende....a.s

aynen bende öyleyim.. bir kelime yetiyor o insandan gicik kapmam icin..

benle herkes iyi anlasir, yani anlasilmasi güc insanlari oldugumuzu pek sanmiyorum yani bunu da ilk defa duydum acikcasi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…