Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

Ben de tam bir teraziyim ve burcumun özelliklerini taşıdığıma inanırım.Ama unutkan değilim kesinlikleyerimseniben

kızlar malesef katılsanızda katılmasanızda terazılerın en buyuk özellıgı unutkanlık bazılarımızda degışıyor bu çunku yukselen burcumuzla alakalı ,,,,kesınlıkle burda bunu unutmam dıyorum 1 saat geçse ıyı ya nereye ne koysam orda kalıyor bır daha bulamıyorum eşim bu dertten muzdarıp...ya ne
yapayım benım suçum degılkı
bı arkadaşımız yazmış terazıler kımseyle anlaşamaz dıye tam tersıne o kadar çok sevenım varkı olayları çözerım asla yarım bırakmam bazen dert dınlemekten kafam şişiyor :1hug:

unutkanım
kararsızım ama kendime karşı başkası için çabuk karar veririm
her şeyin mükemmeli olsun isterim
söz verdiğimde kesinlikle tutarım
çok çabuk arkadaşlık kurarım ve herkesle çok iyi anlaşırım (başak burçu hariç)
çok fazla titizim
ve birine bağlandığımda her şeyimle onunumdur

Bende eşimde terazi yalnız biz hiçde unutkan değiliz. helede ben seneler öncesini hatırlarım. sadece dengeyi kurmak için iyiniyetim çok fazla bunuda suistimal eden çok.

tatlicadiarzu terazilerin en büyük ortak özelliği bence unutkanlık. şöyle bir dikkat ettim de hem kendime hem de eteafımdaki terazilere, hepimiz unutkanız sanki. ben mesela her gittiğim yerde bişeyimi unutmadan yapamam. hele özel günler, tam bi başbelası. yakında kendi doğumgünümü unutucam:sm_cool:

Evet bencede..Bende aynı...Bazen bu genç yaşda:) bu unutkanlık ne diyorum ve kendime kızıyorum...o zaman demek tüm teraziler aynı..buda bana teselli oldu:) ama burcumu çok seviyorum..kızımda terazi neyapıb edib terazi burcunda doğurdum:)

ben bi terazi olarak bişi eklemek istiyorum
inanılmaz kararsızım
sıklıkla kendimle çatışıyorum
emin olamıyorum hiç senağlama

bence terazi burcunun unutkanlıktan çok kararsızlığı ön planda. mesela ben bi mağazaya girerim hiç bişey alamadan geri dönerim hep.sinir oluyorum kendime ama napiiim karasızım işte.

1- unutkanim
2-kararsizim
3-tembelim
bunlar bendeki en belirgin olanlari ama yinede terazi oldugum icin cok mutluyum iyikide teraziyim

arkadaşlar bende terazi burcuyum ama pekte unutkan değilimdir hatta hafızam bayağı kuvvetlidir.
ama çok kararsızım ya :KK43:

bende bi terazi burçluyum unutkanlık ve karamsarlık ortak özelliklerimiz galiba hamileyim bebişim için doğum 22 eylül dediler 2 gün geç gelirse terazi burçlu olcak teyzeleri babamız çıldırır artık:teytey:

arkadaşlar çok özür kararsızlık yazcağıma karamsarlık yazmışım tekrar özür:dance:

bende bi terazi burçluyum unutkanlık ve karamsarlık ortak özelliklerimiz galiba hamileyim bebişim için doğum 22 eylül dediler 2 gün geç gelirse terazi burçlu olcak teyzeleri babamız çıldırır artık:teytey:

işallah 2 gun geç gelırde bebegın terazı olur :nazar:
yuzunu gormek nasıp olsun canım a.s. saglık ve mutlulukla olsun :nazar:

evet bende teraziyim ve bazen aşırı derecede unutkan olabiliyorum ama burcumu seviyorum özeliklerinede sahip oldugumu düşünüyorum

benmde ruh halim çoq deişken durup duruken bişiye üsülüp mutsuz olabiliorm yada sebebpsiz yere çoq mutlu olabiliorm kendime katlanamıorm bazen ya :KK43::KK43: bu ruh halinde dengeszlik sizde de war mı ?

Nişanlım da terazi ve çok unutkan hakikaten. Korkuyorum birgün beni de unutacak tatlicadiarzu

Bende terazi burcuyum arkadaşlar fakat bende untkanlık değilde kararsızlık ön planda sanırım.Aşırı derecede karasız bir yapım var benimle alışverişe çıkan delirir valla.

X