Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

bunu hemen kocacııma yetiştirmeliyim...hemennn...zavallım bıktı benim unutmalarımdan...bir gün kendimi unutacağım bir yerde ama bakalım nerde...ama artık rahatladım suç bende değil burcumda...yaşasııınnn:....

ben de terazi burcuyum fakat çok şükür unutkan değilim...kararsızlık,duygusallık,inatçılık,fedakarlık,dengesizlik burcumuzun ortak özelliklerinden diye biliyorum.bir de ben bağlandım mı tam bağlanıyorum bu da burcumuza has bir özellik mi acaba....:)

Bende unutkanlık diye bişey yok
Allaha şükür çok titiz ve temizimdir
herkesle anlaşabilirim çok da becerikliyimdir

ewet hayatım teraziler çok unutkan benim oglum terazi hem unutkan bir okadarda dengesiz bir anı bir anını tutmuyo çok degişiyo sevgiyle kal

aynen ben de diyorum niye bu kadar unutkanım diye koyduğum birşeyi 1 saat sonra hatırlamam nerye koyduğumu eşim deli oluyor bu huyuma

aynen bende bi terazi olarak seninle aynı özelliklere sahibim:) fakat unutkanlık konusuna kesinlikle katılmıoorum hatta o kadar yazı okudum terazi burcuyla ilgili ilk defa bu forumdan bööle bi şi okudum..unutkanlık konusuna katılmıoorum kesinlikle..ayrıca bi arkadaş yazmış terazilerin bi dediği bi dediğini tutmaz die bunu da şiddetle kınıyorum.. bence tanıdığı terazi burcu bi insanı diğerleriyle özdeşleştirmemeli..

bende terazi burcunun özelliklerini taşırım hatta fazlasıyla ..biraz kokoşumdur güzelliğe önem veririm sanatın her dalını severim sanki önceki hayatımda bi prensesmişim gibi hissederim kendimi çok değişik şeyler giymeyi severim herkesde olanı asla giymem alırım değişik bişeyler bazen daha sonra moda olur bi kaç sefer oldu yani bi sürü şey ..burcumu çok seviyorum eşimde oğlak çok güzel anlaşıyoruz

haklısın canım benim oglumda terazi ve çok unutkan birde çok dengesiz dengesiz derken bi anı anını tutmuyo çok degişken yapısı var

bende teraziyim ama hic unutkan degilim.hic birseyi kolay kolay unutmam ama cok kararsizim.birsey alacagimda cok zor karar veririm.inaciyim,insani cok suzzerim, ve herseyin iyi olmasini isterim.

ay bende öyleyim ya, bende hep alisveriste filan esime sorarim hangi etegi alayim diye,esim sunu al der ben giderim yine baskasini alirim.Yaptigim bisey cok mükemmel olacak,cok titizim temizlik konusunda,cok merhametliyimdir,dizide mesela biri aglasin hic dayanamam bende aglarim oturupta hüngür hüngür :)

merhaba,yazini okurken sanki beni anlatiyormussun gibi geldi :) bende herseyin en iyisi benim olsun isterim,bende olan biseyi baskasinda görsem , mesela ayni etek görsem,o etegi bidaha giymem.hemen internette satiyorum,gecenlerde yeni bir canta aldim,2 hafta sonra baskasinda da gördüm bidaha o cantayi tasimak icimden gelmedi, sattim.kolay kolay biseyi begenmem,dis görünüse önem veririm.

evet pamuk aynene bende oyleyim.birsey alayim ne olursa olsun birinde goreyim onu kulanmam.

aynen kızlar bende öyleyim ya bende olan başkasında olursa giyemiyorum ve sinir oluyrum niye ki böyle ?? :)

kararsızlık ve unutkanlık bende var ve kim tanırsa tanısın beni herkes anlaşılmamın güç olduğnu ve kapalı kutu olduğmu düşünüyor.
kararsızlık çok kötü yaaa bir şey hakkında karar vermek için saatlerce düşündüğüm oluyo ve verdiğim kararın mükkemmel sonuçlar doğurmasını istiyorum aksi takdirde depresyon beni bekliyo demektir.

canferim benim eşimde oglak cok güzel anlaşırız :1hug::içelim:

eeeeeeeeee sadece özelliklerimizi anlatıyoruz birada sohbet edelim canım
ben ev hanımıyım 2 tane de cocugum var biri kız biri erkek 2. de canlarım sizde tanıtın kendinizi
sadece burcmu konuşacaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…