Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

bu arada söylediğin linke baktım canım.. evet biraz uzundu ama öneri üstüne açtığım için okudum.. zaten teraziyle ilgili bişeyi okurken sıkılmam doğru gerçekten..güzelmiş..kendimden bişeyler bulduğum da oldu,aaa ben böyle değilimki dediğim bikaç yer de..sağol paylaşımın için

hoşgeldiiiinnnn... tabikide gelebilirsinnn ne demeeek sormana bile gerek yok,kapımız açık..
günaydın bu arada

günaydın kızlarrrr

Günaydın evet uzundu biraz şans eseri bulduğum bir yazıydı.
Sabahın 7.30'undan beri ayakta olmama rağmen yeni yeni ayılıyorum.
Her gün bugün cumamı diye kalkıyorum yataktan.

Günaydın evet uzundu biraz şans eseri bulduğum bir yazıydı.
Sabahın 7.30'undan beri ayakta olmama rağmen yeni yeni ayılıyorum.
Her gün bugün cumamı diye kalkıyorum yataktan.

cumayı iple çektiğine göre çalışıyosun demek
hehehehe çalışana öyle,zaman geçmek bilmez...
5 sene çalıştım bende bi süredir evdeyim,günlerim karışıyo..farketmiyo..
ama emin ol,çalışmak daha güzel..tekrar istiyorum bende çalışmayı..
ama hani yani bu sürede çocuk olsa,bebiş yani..hiç fena olmaz hani

çalışıyorum
4 yıldır kurumsal bir şirketteyim
akşama kadar geçmiyor bazen zaman
bide sabah kalkması işte
maaşı alınca kendime geliyorum ama
ne kadardır evlisin canım
hayırlısıyla inşallah bebişinde olur

[/FONT]
Günaydın yavrucanlar

günaydın
ben sana günaydın yazana kadar öğlen oldu

Sabah saatlerinde kendinizi farklı hissedecek ve dikkatinizi geçmişte yaşadığınız olaylara yönelteceksiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar huzursuz ve gergin olabilirler... Beklentilerinizi gözden geçirin ve kendinizi beklentilerinizin derinliklerine kaptırmayın. Dikkatinizi çevrenize yöneltin ve sevdikleriniz ile ilgilenin. İlişkileriniz farklı boyutlar kazanabilir ve daha önce düşünmediğiniz konular dikkatinizi çekebilir. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.[h=3]Terazi Burcu Genel Durum[/h]
Bugün de sevdiğiniz kişi birinci önceliğiniz olabilir. Kendisini memnun edecek programlar yapabilirsiniz. Onun da sizin için kendince bir program yapmış olduğunu görürseniz şaşırmayın.

[h=3]Terazi Burcu Kariyer Durumu[/h]
İşbirliği ve ortaklığın son derece uyumlu yürüyeceği bir döneme giriyorsunuz. Bu nedenle, herhangi bir konuda işbirliğine yönelmeniz veya biriyle ortak hareket etmeniz çok faydalı olacaktır.

Bazen pat diye karar veririm çünkü bilirim takılırsam hiç karar veremeyeceğimm sık karar değiştirmem ama zaten zor karar alıyorum bir de değiştirirsem vayy halimee.. ilgi alanım değişir ama fikirlerim artık değişmiyor yaş ilerledikçe sabit fikirli olmaya başladım

yumurta kapıya dayanınca beni durum tamamen... bekler bekler sonra son enerjim bitene kadar çalışırım hep böyleydiii hala böylee

haksızlık konusunda kesinlikle tahammülüm yok tanıyayım tanımayayım mutlaka ortada haksız olan birşey görürsem atlarım.......ikna edici olduğum kesin çoğu kişi keşke avukat olsaymışsın der bu yüzden:26:

ne güzel..bence çalışmak en iyisi,boşver..evde oturmak daha sıkıcı,monoton ve ayrıca insana bişeyde katmıyo bende 5 yıl çalıştım,sonra o işi sevmemeye başlamıştım yetmişti bana evlilik tazminatımla ayrıldım,bankadaydım..1 yıl olcak evdeyim şimdi..

1.5 yıllık evliyim canım.. bebişim olmuştu aslında tamda işten çıktığım zaman ama düşük oldu malesef..tekrar deniyoruz ama olmadı henüz hayır,çocuk olsa bari iş aramam boşuna

eeee tabi..bazı özellikler yaşa,yaşayışa,gelenek göreneklere vs değişiklik gösterebiliyo..
mesela bazılarımız kararsızlık özelliğimizi değiştiriyoruz,bazılarımız tahammülümüzü..
ama sonuçta tipik bi teraziyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…