Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

20yasimdaydim.
O konularda evet
Ama 2kararsiz, 2mukemmeliyetci,2inatci zor oluyo
Belki terazi erkegiyle kadini özellik olarak ayni olmayabilir
Arastirmadim hic.
Tul esya hali konusunda bende oyle
Renk uyumu olucak
Model, kesim, rahatlik, duzgunluk hepsine takılırım yani rahatsız eder beni istedigim gibi olmayınca.

anladım Allah mutlu etsin sizi inşallah. ben en azından 25-26ma kadar evlenmeyi düşünmüyorum. evlemirsem sıkılacakmışım gibi geliyo . malum teraziler özgürlüğüne düşkün olurlar. ondan sanırım

Kesinlikle dogru dusunuyosun.
Ben tek basima gezerim
Her yaz tatile mutlaka giderim
Sinema,tiyatro,spor, muze,etkilinlik gezmeye bayilirim
Yeni sehirler yerler gormek 5yildizli.otelde 1hafa tikilmakdan daha guzel geliir bana
Gecen yaz atladik arabaya hemen hemen karadenizin heryerini olmasada baya bi yerini gezdik
Begendigim yerde konakladik.
Ertesi gun yine baska yerlere.

NE KADAR GÜZEL DARISI BAŞIMA DİYE DÜŞÜNÜYORUM . KARADENİZİ BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM:)

Olur umarim biz katadenizliyiz zaten.
Ama her ili ayri guzel
Simdi egeyi merak ediyorum.
anladım :) ben akdenizliyim ve karadenizi çok merak ediyorum. hatta Allah kısmet ederse yarınorduya yola çıkacağım :) tam lafın üstüne denk geldi tesadüf. bende gezmeyi çok ama çok seviyorum. evde fazla duramıyorum diyebilirim. ama bazen de çakılıp kalabiliyorum

katılıyorum. bence bizi mutlu edecek bizim hayatımıza güzel şeyler katacaksa gelsin ,yoksa yalnızlığında güzel doluğunu düşünüyorum. bazen yalnız kalmayı çok ama çok seviyorum

Hoş geldin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…