Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Gayet mutluyum. :)
Hayatta bazı şeyi sorgularım. Mutlu muyum? Doğru muyum? diye
bu sorgulamadığım bir konu
Terazi olmak bir şereftir ve o şeref bize aittir.
bu çok doğru. bende sorgularım sanırım fazla mantıkçıyım. ama keşke kararsızlık olmasaydı daha çabuk ilerlerdim diye düşünüyorum

senden 9 - 10 yaş büyüğüm. bekarım. :) Haklısın 24 - 25 - 26 ideal!
öyle diyorum ama çok seçiciyim bende. yani belki biraz sorun bende ama mükemmelliyetçiyim biraz. ve hatta ilişkilerimde kibirli olduğumu söyleyenler olur halbuki net ve doğru konuştuğum için öyledir. sizde de öyle oluyor mu? mesela hayatımda şu an biri yok çünkü mantığıma yatmıyo ve aslında çoğu zaman evliliğe beni ikna edecek birinin bayağı uğraşması gerek diye düşünüyorum.

bence terazi kadınını taşımak kolay değildir,herkese göre hiç değildir çünkü terazi kadını inceliklere sahip ayrıca akıllı bir kadındır. fikrim budur. zor birşey teraziyi ikna etmek bence. ben hep mantığıma yatan şeyleri kabul ederim aksine ikna olamam

Terazi olmaktan kaynaklanıyor bu bence.
Büyük konuşmayayım da kaptırıp gidemiyoruz.
Seçiciyiz ve bundan dolayı burnu büyük zannediliyoruz.
bir de bence de beni ikna etmeli birisi : )

TERAZİ kadınının karşısında zeki erkek olmalı.
(İnşallah olur.)

Terazi olmaktan kaynaklanıyor bu bence.
Büyük konuşmayayım da kaptırıp gidemiyoruz.
Seçiciyiz ve bundan dolayı burnu büyük zannediliyoruz.
bir de bence de beni ikna etmeli birisi : )

TERAZİ kadınının karşısında zeki erkek olmalı.
(İnşallah olur.)
katılıyorum. bence bizi mutlu edecek bizim hayatımıza güzel şeyler katacaksa gelsin ,yoksa yalnızlığında güzel doluğunu düşünüyorum. bazen yalnız kalmayı çok ama çok seviyorum

Terazi burcu aşkına
Bende ekim dogumlu bir teraziyim.

Zeki,parlak fikirli,mukemmeliyetci,hassas,kararsız, cabuk kaynasam cabuk da soguyabilen, edebiyat asıgı vs vs
Terazi burcu kadınının özel oldugunu düsünüyorum.

Yok böyle naif hatunlar
Kıymet bilemeyenler yansın kendine =)

katılıyorum ben dansa,müziğe ,resime de bayılıyorum çok amatörüm ama ruhumuzda sanatçı kişilik olduğuna da inanıyorum . siz katılıyo musunuz?

katılıyorum ben dansa,müziğe ,resime de bayılıyorum çok amatörüm ama ruhumuzda sanatçı kişilik olduğuna da inanıyorum . siz katılıyo musunuz?
Katılıyorum tabiki
Kitap okumaya, bisiler yazmaya bayılıyorum bende
Müzik dinlemeden gune baslayamayanlardanım.
Dans etmesemde kabiliyetim var.
Resmi denemedim ama uzerinde durursam yaparım gibi
Beceri, bisileri onarma konusundada el becerisi kesinlikle var terazilerde.
Ya siyahlar ya beyaz gri sevmiyoruz.
Giyimine kesinlikle özen gösterirler.
Renk uyumuna dikkat ederler.
Romantiklik,mumlar,cicekler, sunumlar tam bizlik.

aynen öyle ,bende resmi bir kere denedim taklit bir adam resmi orda yeteneğim olduğunu farkettim:) kitaplar ,romanlara bayılırım . evet netizdir ,kararsızlık olmadığı müddetçe. bisikleti ilk duydum :) siz terazilerin evlenme kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben erken evlenenlerdenim
İsin acısı esimde terazi:)
Evlilik bence tam terazilere gore.
Yemekler,sunumlar vs.
Mumsuz ev mi olurmus der bir mum daha yakarım

Ben erken evlenenlerdenim
İsin acısı esimde terazi:)
Evlilik bence tam terazilere gore.
Yemekler,sunumlar vs.
Mumsuz ev mi olurmus der bir mum daha yakarım
ne güzel , kaç yaşında evlendiniz? neden acısı olsun terazi terazi çok uyumlu olur derler. teraziler çok iyi bir ev hanımı olurlar ayrıca ben bundan eminim herşeye hatta tül perdelerin inceğiline kadar dikkat edeim bekar olmama rağmen. ben henüz 23 yaşındyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…