Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

aynen öyle yaaa Beetlee'ım valla...
dostluğa çok önem veririm bende..çok severim de..haksızlığa da gelemem,tanımasam bile..

takılıyorum aslında orda da ama her konuya yorumum yok,okuyup geçiyorum..
bazen tutamıyorum kendimi,yazıyorum
yoksa ilgi çekici bi topik orası..

teşekkürlerrrr hoşgeldiniz ef

yaşlı mııııı? cıııxx cıx cıxxxx hiçte değilllll biçok insandan gençsin yahu

Hoş buldum sağol fırsat buldukça uğrarım gelirim

Yaşlandım artık yahu yaş kemale erdi artık

Nick'iniz ve profil fotoğrafınız hep dikkatimi çekmişti. Hatta "İnanın Mustafa Kemaller Tükenmez" i sizden kopyalayıp mailime imza yaptım.

Demek siz de TERAZİsiniz! Memnun oldum. Hoş geldiniz. ;-)

Hoş buldum sağolun

İmza'yı çok bepenerek kullanıyorum bende teşekkür ederim,

Yeepppaaa bende geldim

Hoş geldin gunicannnnn

takılıyorum aslında orda da ama her konuya yorumum yok,okuyup geçiyorum..
bazen tutamıyorum kendimi,yazıyorum
yoksa ilgi çekici bi topik orası..

En güzeli, ben kendimi hiç tutamıyorum..
Size bol muhebbetler diliyorum, mesai doldu, yarın 09.00'da görüşmek üzereee

Bu arada bir daha adım geçerse iyi geçsin, terazi torpili istiyorm

Nisan-Mayıs döneminde terazi burçu, dostlarınızın sizi hiç hesapta olmayan yerlere davet etmeleri, bir yolculuğa çıkmanız, yeni kimselerle tanışmanız ve bu kimselerle karşılıklı bir yakınlık duyarak dostluğunuzu ilerletmeniz olası.

Haziran sonu yaklaşan bazı olumsuzlukları hissedebilir ve bu yüzden de huzursuzlanabilirsiniz. Önceden sıkılmanızın size bi faydası yok.

Temmuz gibi bazı kimselerin durup dururken size sırt çevirdiklerini ve açıkça karşı duruma girdiklerini görerek şaşırabilirsiniz.Bu dönem sevdiğiniz bir arkadaşınızın size olan soğuk tavırlarıda can sıkıcı olabilir.Her şeye rağmen bütünüyle kötü bir dönemde de değilsinz.

Terazi burçları Ağustos ağır ilerleyen işlerinize gereken hızı kazandırmanıza uygun bir süreç.

Eylül-Ekim dönemi gibi sizi üzen ya da düşündüren birşeyler varsa o konularda feraha çıkabilirsiniz.Yeni gelişmeler olabilir ya da bazı fikirler alabilirsiniz. Dostlarınızın yaklaşımları sizde yeni fikirlerin uyanmasına ve konuyu daha kolay görmenize de sebep olabilir.

Kasım ayı planladığınız ve çok istediğiniz bazı şeyler siz hiçbir şey yapmadan kendiliğinden gerçekleşebilir veya harekete geçmeniz için her türlü teşviği görebilirsiniz. Ayrıca para konularında da şansınız açılacak.

Aralık ayı ise işle ilişkili ortak çalışmaların getirdiği maddi kazanımlar sayesinde huzurlu olacaksınız.

pufpuff ee burda aşk yok
bende geldim gelebilirmiyim?
25 eylül
bu arada öbür tarafada yazmıştım
ben bir blogtaki terazilerle ilgili yazıda kendimi bulmuştum.
Link vermek yasak olduğundan google'a "vladamir'in derdi:Terazinin dengeye yaklaştığı anlar" yazınca çıkıyor.
Biraz uzun bir yazı ama eğlenceli geldi bana sanırım sizde kendinizden birşeyler bulursunuz

hoşgeldiiiinnnn... tabikide gelebilirsinnn ne demeeek sormana bile gerek yok,kapımız açık..
günaydın bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…