Ter kokusuna lavanta yağı

sibel1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
1
0
Merhaba, yeni üyeyim, paylaşmak istedim sizlerle. Bende hiperhidrozis var, yani aşırı terleme. Dolayısı ile ter kokusu.. Bir sürü ürün denedim ama çare olmadı. Deotak, karbonat, roll on, stick, body care vs. Sonunda 3 gündür, sabahları koltuk altıma lavanta yağı sürüyorum ve kokudan eser yok. Aktardan aldım 4 TL. Çok memnunum. Henüz diğer yağları denemedim ama lavanta yağı bitince deneyeceğim. İlk gün çok hafif kaşıntı oldu sanki, ama yarım saatte geçti ve bir daha olmadı. Akşamları çıkarttığım tişörtün koltuk altları mis gibi lavanta kokuyor artık, ter değil. Belki sizlere de faydası olur. Ben kokmaktan kurtuldum artık. Çok mutluyum.

Paylaştığın için teşekkürler,ben çok seviyorum lavanta kokusunu yani okadar çok seviyorum ki parfüm bile kullanmıyorum.Bende deniyicem.Umarım bu konuda derdi olan biçok arkadaşa da çağre olur :)

bilgiyi veren arkadasa öncelikle teşekkür ederim,yalnız önemli bir ayrıntıyı söylemek istiyorum,hamile ve emziren bayanların kesinlikle kullanmaması gerekiyor!

bugün aldım bende...sürdüm mis gibi kokuyo...zaten çoğu koltuk altı ürünleirnin içinde lavanta kullanılıyo sanırım..çünkü benim de roll-on um lavanya kokuyo...sürdüm ben yakma oldu biraz hemen geçti...güzel kokuyo......

yok ıslaklık oluyo ..yani onu geçirmez ki yağ...sadece güzel kokuyo...pudra yapabilirsin ıslaklığı alması için..pudrayı denedim ben sahiden gideriyo ıslaklığı..o da zararlı diyolar ama az yapıyorum ben..şimdi duş aldım lavantayı sürdüm 2 saat falan oluyo süreli..pudra yapıcam çok az...ıslaklık olmasın diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…