Ter kokusuna kesin çözümm

sebnem_m

Sф
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
100
2
Kızlar merhaba,
Bu ter kokusunun ve ıslak görüntüsü kadar kötü bir durum yok sanırım :110: Kullanmadığım nadir ürün kalmıştır bu sorunları gidermek için, çok sevdiğim komşum sayesinde bu sorunlardan tamamen kurtuldum. Yaklaşık 2 yıldır hiçbir şekilde koltuk altı roll-on'ları kullanmıyorum onun yerine Limonn kullanıyorum, inanılmaz derecede memnun kaldım. Kokudan eser kalmadı artık ıslaklıkta da ciddi anlamda azalma oldu.
Koltuk altınızı kuruladıktan sonra elinize biraz limon sıkıp koltuk altı bölgesine sürerek gün boyu koku ve ıslaklığa elveda edebiliyorsunuz :cool::cool:

yo hayır, ben uzun süredir kullanıyorum limonu herhangi bir sararma sorunuyla karşılaşmadım

Ter kokusu için karbonat da iyi bir çözümdür. Hafifçe koltuk altınızı ıslatıp, karbonat sürün ama abartmadan. Terlemeyi önlemiyor ama kokuyu net önlüyor.

Enteresan.Limon şeker ihtiva ediyor, yapış yapış olmuyor mu? Rexona clinical protectiondan çok memnunum ben.koku hiç olmuyor, mis gibi bir kokusu var, ama ıslaklığa çözüm değil; en azından Antalya da değil :) 18-20 tl arası fiyatı.Limonu denemeye cesaret edemeyeceğim sanırım, yine de başka deneyen olursa sonuçlarını takipteyim.

Enteresan.Limon şeker ihtiva ediyor, yapış yapış olmuyor mu? Rexona clinical protectiondan çok memnunum ben.koku hiç olmuyor, mis gibi bir kokusu var, ama ıslaklığa çözüm değil; en azından Antalya da değil :) 18-20 tl arası fiyatı.Limonu denemeye cesaret edemeyeceğim sanırım, yine de başka deneyen olursa sonuçlarını takipteyim.
ben uzun zamandır kullanıyorum ve çevremdeki yakın dostlarım da kullanıyor, herhangi bir yapış yapış olma durumu söz konusu olmadı :oops:

bende uzun zamandır bebe kolonyası ile siliyordum sabahları, hiçbir şekilde koku olmuyordu ama zararlı olabilir diye alternatif ararken limonu keşfettim, ince bir limon diliminin üzerine biraz karbonat döküp ovuyorum kesinlikle ne yapışkanlık hissi, ne ter kokusu hiç bir şekilde olmuyor.Ayrıca kısa zamanda kıl köklerinin oluşturduğu koyu renkde ciddi ölçüde kalmadı, tavsiye ederim.

canım ne zamandır sürüyorsun ben karbonatı okumuştum limonla deneyeyim bakayım çok sık karbonat kullanınca koku olmuyor bu arada aşırı terleyince yaz günü sıcaklar artınca karbonatta fayda etmiyor

canım ne zamandır sürüyorsun ben karbonatı okumuştum limonla deneyeyim bakayım çok sık karbonat kullanınca koku olmuyor bu arada aşırı terleyince yaz günü sıcaklar artınca karbonatta fayda etmiyor
Ben cumadan beri sadece sabah evden çıkmadan önce kullanıyorum,
gün içinde sürekli kontrol ettim akşam dahi hiç bir koku oluşmamıştı.

Ben çok fazla terliyorum banada fayda eder mi acaba ?? Yüzümede sürsem yüzümde çok terliyo malesefo_O

canım karbonatı bir arkadaşı okudum yaptım kremi sürüp karbonatı sürüyorum karbonat krem yapışıyor sende dene

canım karbonatı bir arkadaşı okudum yaptım kremi sürüp karbonatı sürüyorum karbonat krem yapışıyor sende dene
Herhalde bu msj bana.alıntılamadığin için emin olamadım.
Yani önce krem süruyorsun,sonra karbonatı kremin üstüne.dogru mu anlamısım?krem ne kremi?

X