ter kokusu değil bu başka birşey

deryaizm

anne oluyorum çokkk şükür
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2010
2.999
2.304
kızlar merhabalar 1 aydır delırıcem vucudumda bır koku oluşuyor. sıcaklardan oluo anlıyorm. bakın her gün yıkanıyorum herzamankı vucut şampuanımla degıştırmedım. koltuk altımda deodorant sıkınca 3 gun yıkanmasam kokmam. ama bir koku gelıyor benden. o koku gelınce koltuk altımı kokluyorum birşey yok deodorent kokuyor saçlarım miss gibi şampuan kokuyo. daha 1 saat önce yıkanmısım üstelik. tişörtümü kaldırıyorum burnımı sokuyorum göğüstede yok koku ordada bir şey yok. kıyafetlerımdede koku yok güzel yıkayıp iyice duruluyorum. ama bazen sağa sola çevırırken kafamı bi buhar yukselır gıbı bır koku gelıyo burnuma delırcem yardım edın nedır buuuu.
hiç bi hapta kullanmıyorum bu sıralar

kızlar merhabalar 1 aydır delırıcem vucudumda bır koku oluşuyor. sıcaklardan oluo anlıyorm. bakın her gün yıkanıyorum herzamankı vucut şampuanımla degıştırmedım. koltuk altımda deodorant sıkınca 3 gun yıkanmasam kokmam. ama bir koku gelıyor benden. o koku gelınce koltuk altımı kokluyorum birşey yok deodorent kokuyor saçlarım miss gibi şampuan kokuyo. daha 1 saat önce yıkanmısım üstelik. tişörtümü kaldırıyorum burnımı sokuyorum göğüstede yok koku ordada bir şey yok. kıyafetlerımdede koku yok güzel yıkayıp iyice duruluyorum. ama bazen sağa sola çevırırken kafamı bi buhar yukselır gıbı bır koku gelıyo burnuma delırcem yardım edın nedır buuuu.

Merhaba ve bende gecen ağustos ayında bir rolonla tanıstım aslında bir roloon demek çok az kalır küçük bir eczane desem daha iyi olur foreverliving roloon tamamen doğal olmasının yanında ter kokusu ayak kokusu isilik pişik güneş yanıgı epilasyon veya ağda sonrası muthiş bir rahatlatcı günşte olusmus sivilclenmelere yanıklarda tedavi değil ama rahatlatmak amaclı kulanıyorum ve çok çok memnunum bahsettiğm ürünun 12289714_10206809165621096_7276039355605184224_n.jpg
12289714_10206809165621096_7276039355605184224_n.jpg

umarım size yardımcı olmusumdur sorularınız olursa yardımcı olmaya çalısırım iyi akşamlar

Merhaba canım. Eğer ter kokusu olmadığını düşünüyorsan belki vajinal akıntı kokusu olabilir. İstersen bir doktora görün :KK66:

Canım bir kulak burun boğaza da görünmen faydalı olabilir. O koku belki de direkt burnuna midene giden bir akıntıdan geliyor olabilir. Balgam filan. Git görün bence :KK66:

X