TEOG Sınav Heyecanı (8.sınıf aileleri için)

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Çocuğu, yakını komşusu çevresinde birçok kişinin üzerine konuştuğu TEOG sınavuna girecek çocuklarımız için paylaşımda bulunacağımız bir portal oluşturmak istedim.
Sınava nasıl hazırlanıyorsunuz , hangi yayınlardan faydalanıyorsunuz , tavsiye edeceğiniz kurs ve okullar yada bu konu ile ilgili muzdarip olduğunuz her konuda ; TEOG sınavı ile ilgili aklınızda soru işareti oluşturan konularda paylaşım yapabileceğimiz bir sayfadır. Tüm sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum ... Sevgilerimle ...

Not : Benim oğlum da 8. sınıfta ve oğlumdan çok ben heyecanlıyım diyebilirim (ona belli etmemekle birlikte ... :dua::KK17:

Bende deneyimli anne olarak cocugu cok zorlamamaklazim kendileri isterse calisiyorlar yoksa anne baba nekadar cirpinirsa boş

Ben zorlamıyorum fakat çalışacağı materyalleri araştırıyorum. İnternette meb in bu konuda uygulaması varmı? bilgisi olan paylaşabilirmi ?

Yanliş anlamayin ben size zorluyorsunuz demedim cocuklarinda arastirma yapmalari gerekir demek istedim benimde kizim teoga hazirlaniyo küçük kizim ablasi onun için aldigi kitaplar işleyen zeka yayinlari buyuk kizimda unuversteye hazirlaniyor buarada kolay gelsin size oglunuzada Allah zihin acikligi versin.

X