Tenime göre hangi pudra ve farı seçmeliyim?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar tenim koyu renk biraz kahve ve kumral rengine kaciyor hangi renk goz fari ve ruj kullanabilirim

• Konu Sahibi EU1
Bence pırıltılı olan farlardan, çok yoğun olmamak kaydıyla kullanabilirsin.
Çok yoğun olanlardan değil, kendinden simli olanlardan. Far rengin krem - açık yeşil ya da pembe - açık gri olabilir.
Ruj olayında çok belirgin renkler değilde, parlatıcı kıvamında olanlar seni hem hoş, hemde zarif göstercektir.

• Konu Sahibi EU1
teskkur ederim herkezin yorumun beklerim arkadaslar opuyorum

• Konu Sahibi EU1
bence ruj olarak şeftali ve açık pembe tonları ve parlatıcı şeklinde kullanabilrsn bunları far olarakta su yeşili uçuk pemde bunlar seni daha hoş gösterir cnm

• Konu Sahibi EU1
Allık olarak ta pembe tonları yerine şeftali ve ya kahve kullanabilirsin bence, hafif kahverengi transparan parlatıcı rujla çok hoş durur.

• Konu Sahibi EU1
tenin koyuysa
göz makyajını mavi ve yeşil gibi tonlarda yapma bence, çok sırıtabilir.
kahvemsi tonlar hoş olur, altın renginden başlayıp kahveye gitsen mesala farla. aslında hafif sürersen yeşil de yakışabilir bence esmerlere.
pudra tonunu alırken görevliyle seçmen lazım zaten.
ruj olarak esmerlere şeftali rengini çok yakıştırıyorum ben. şeftali gloss mükemmel olur.
allıkta şeftalide olabilir pembede olabilir. pembeyi çok hafif sürmen lazım ama, biraz bile abartsan sırıtır gibi geliyor bana. a.s.

• Konu Sahibi EU1
arkadaslar tenim koyu renk biraz kahve ve kumral rengine kaciyor hangi renk goz fari ve ruj kullanabilirim

valla bence rol model olarak eva mendesi al kendine...koyu gozler..acık pembe rujlar...muthis seksi oluyor oyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…