Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

12 günüm kaldı kızlar gerçekten dedikleri gibiymiş son günler çok heyecanlı ve stresli ve çok çabuk geçiyo inanamıyorum

selam herkese benim de dugun oldu bitti balayı bile bitti
ne cabuk geciyormus zaman yaa..insan telastan dugunle ilgili hic bişi hatırlamıyor walla ama hatırladıgım kadarıyla cok guzel gecti hersey..masal gibi bugun var yarın yok..bugun gelinlikler için bir peri kızısınız yarın bi bakıyonuz dugun yok telas yok bir bosluk..
ben bu dugun işini sarma sarmaya benzetiyorum hehehehe herkes bilir sarma ne kadar mesakkatli bir iştir ama yemesi de bir o kadar cabuk ve eglencelidir

çok az kaldıııııı son haftaya girdik cuma kınam pazar düğünümüz var inş

heyecan dorukta inş gönlümüzce olur herşey rast gider

böle acayip duygular içindeyim yaa fisfisfis

oh cnm ne gusel ya sen atlasmıssın bizde gun sayıyorz 5 gunum kaldi :)) ama o an da hiç gecmesin istıorum ya haklısınz degin de ayrıca :)) okadar ugrasıorz ama bi bakmsıız ki hersey bitmiş :)

çok az kaldıııııı son haftaya girdik cuma kınam pazar düğünümüz var inş

heyecan dorukta inş gönlümüzce olur herşey rast gider

böle acayip duygular içindeyim yaa fisfisfis

senın dugunun olurkende benm kınam olcak :) cok az kaldı cokk :)

kimsecikler kalmaış gün azaldıkça gelinler yok oldu bana son 8 gün temuzun son gelinlerinde olmakta ne kötüymüş ya

kıslar dün kınam oldu yarın da düğünüm olucak ay çok tuhafım tuhaf duygular içindeyim herkes öylemi yaa heyecan stres herşey var

Slm gelincikler yarın kınam var pazar günü de düğünüm sonrada balayı falan derken uzun bi süre internete giremem herhalde, kendinize çok iyi bakın İnşallah hepinizin evliliği hayırlı ve uzun ömürlü olur
Benim için de dua edin
hepinize mutluluklar diliyorum :gitme:

herşey harikaydı
artık evlıyım
balayınada gittik mükemmel geçti herşey..
bazen rüya gibi gelıyor ama
evet EVLENDIM

selam kızlar artık hepimiz yavaş yavaş evlenip evlenip geliyoruzzz
ne güzel bütün heyecanları beraber paylaştık ve yine burdayızzz :)
ben de 10 günlük taze gelini kızlaaarrr
sırada bekleyenlere de tavsiye stres yok heyecan yok rahat olun ve tadını çıkarın kızlarr

herkes gelmeye basladi yine teker teker :)
ben kocisimle balayi fotolararimizi koydum albümüme, merak edenler bakabilir.

dügün fotolarim albümde oldugu icin koyamicam sanirim

Slm kızlar ben de evlendim 8 günlük taze gelinim şimdi, düğünüm balayım herşey çok güzel geçti Rabbim hepimizin mutluluğunu devam ettirsin inşallah

temmuz bitti dugunlerde bitti =)

bnm acimdan hersey mukemmeldi.
ins. herkes icin oyledir.
3 gun sonra bir aylik evli olucam ne tuhaf bi duygu =))

herkese gecmis olsun mu desem ne desem ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…