Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

sebnemcim güzelmis senin kurabiyelerinde
bakmistim ama yorum yazamamistim,kaldirmisin simdi

düsler sokagi
bencede pahali canim,davetliler icin yapilcaksa bizimde karsilayamayacagimiz birsey olur.
ama ben esime yaptiririm bi kutu artik,cok hosuma gittiler cünkü

Nişanlım akşam konuşurken sordu:giriş müziğimizi düşündünmü diye.

ya ben uğur arslanın su gibi sini çok beğeniyorum.

sizin fikirleriniz varmı?

değiştirebilirimde.

nişanlımın beğenmesine de bağlı tabi.

yabancı hiç istemiyorum.

slmmm
yaa kızlar bu giriş müziğini ben hareketli çoşkulu olsun diyorum sonra girdikten sahneye geldikten sonra dans müziği girsin diorum sizceden sıralama öle olmaz mı nişanlımda dio giriş müziği dans müziği işte aynı şarkı olur siz ne diyosunuz

Mwm bende nişanlının fikrindeyim.

bende bu zamana kadarki düğünlrde hep aynı gördüm.

sen karar verdin mi giriş müziğine.

ben sizinde fikirlerinizi bekliyorum.Şeniz

Kızlar bu arada ben bu hafta işten çıkıyorum.

nişanlım gelecek inş askerden.

artık hazırlıklar başlayacak bizim tam gaz.

ayyy nişanlıma hangi yemekleri yapacağıma karar veremedim henüz.

ama sevdiği şeyleri yapacağım kesin.Şeniz​

iyi hayırlısı bakalım ben yaprak sarması yapmıştım özel istek üzerine sonrada ellerimle yedirmiştim :))))

Kızlar bende 3 gündür ev bakıyorum ıstanbul Ümraniyede sarhoş oldum resmen..Kafam cörtledi:)) Temmuza kadar bulamıycaz bu gidişleee..Ay bayılazayimm:)) Ne zormuşş..Sizler naptınız..Anlatın hele?? Ümraniyede oturan kuzular nerdesiniz ses edinnn:))

iyi hayırlısı bakalım ben yaprak sarması yapmıştım özel istek üzerine sonrada ellerimle yedirmiştim :))))
ooo ne güzel maaşllah sana .

benimkide pastaya böreğe bayılır.

mercimek çorbasını,lahmacun domates salatası,

havuç salatası cacık istedi.

şimdilik.....
pasta olarak ta köstebek pastayı çok seviyor.

tatlı olarak kadayfı çok seviyor.

1.gün bunlarda 2.gün ne yediririm ben aşkıma aceba.

der artık bana .

hele gelsin hayırlısıyla ben ona neler yaparım neler yemek olarak.

hadi yaaa.

canım benim çok yorulmuşsundur şimdi.

inş bulursun.

bizde ankarada bakacaz.bakalım biz nasıl bulacaz.

kızlar ya çok moralim bozuk salon takımı almıştım hemde çok severek ama geçen gün aradım taradım biryerde yok bulamadım bir türlü ne düşüneceğimi şaşırdım acaba birisimi aldı yaa aklıma başka birşey gelmiyor çünkü...mafoldumben

ya allah allh nasıl olur nereye giderki salon takımı .. ne bilim çeyizlerin arasına karışmıştır dicem ama olmucakneyseneyse itiraf edim gerçekten senin begendiğin kadar vardı bende görünce bayıldım gezdim dolaştım aynısından bulamadım vede seninkini çaldım :))))klava:klava:klava:

kız dalgamı geçiyosun benimle bi servet ödemiştim ben ona ve yer yarıldı içine girdi hiç biryerde yok çok üzgünüm

kız dalgamı geçiyosun benimle bi servet ödemiştim ben ona ve yer yarıldı içine girdi hiç biryerde yok çok üzgünüm

yok canım bi şaka yapımda moralin düzülsin die öle dedim servet ödedim derken altınmıydı ki canım ya nası bi salon takımıymış merak ettim canım

yani servet derken belki başkasına çok gelmez ama benim için öyleydi 550 tl ödemiştim altın sarısı tel ile işlenmiş çok hoş bir takımdı

yani servet derken belki başkasına çok gelmez ama benim için öyleydi 550 tl ödemiştim altın sarısı tel ile işlenmiş çok hoş bir takımdı

canım iyi para mış kimse oturudgu yerden kazanmıyor.. bilemiom valla çeyizini gösterdinmi sen başkalrına şu şöyle bu böyle die ...

kalabalık bir misafirimiz olmuştu ben çalışıyodum o zaman evde değildim odama giren çıkan çok olmuş işte gelenlerden birinden şüpheleniyoruz artık gerçi giden gitti sağlık olsun annem söz verdi bana aynısından bakıcaz bulursak alıcaz inşallah....

listeye beni de ekler misiniz?? 6 temmuz tarihiyle aranızdayım.

herkese mutluluklar dilerim şimdiden. hayırlı olsunnnn

Kızlar temmuzun sonunda evleniyorum ama elimizdeki alyanstan ve ayarladığımız başlayından başka hiç bişey yapmadık. Acaba yetişirmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…