Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

cnm nie bu kadar bekledınız biz taa kasımda tuttuk walla kii o zman bile yerler dolmustu cogu yerin..e malum agustosta ramazan war mıllet hazıran temmuzu doldurmustu..inş istedigniz yerde istedigniz zmaana yer bulabilrisinz cnm

kızlar bizde daha salon tutmadık:bbo:
bu gidişle bizde bulamayacağız.kafamçokkarıştı
nişanlım askerde askerden gelmesini bekliyoruz.allah kısmet ederse.:Saruboceq::Saruboceq:turkbayragiturkbayragi

mafoldumbenmafoldumbensenağlamasenağlama beniunutmuşsunuz senağlama

Son düzenleme:
miniciqim düğün günümüz aynı canımmm benimki de 3 temmuz....ayyy çok heyecanlıyımm...valla bizde salonumuzu tuttuk kınayı evin önünde yapıcazzz...tutmayan arkadaşlar acele edin dicem ama artık..belki haftaiçine yer bulursunuz.

gul_bumm cnm hayırlısı olsun valla kına için ne yapıcam bilmiyorum inşallah bulurum bir yer senağlamasenağlama ay ne çok ağladım

cok sevindim canim insalah hersey diledigin gibi olur

selam kızlar.günaydın hepinize.yerimseniben
nasılsınız bugün.:uhm:
gelinlik olarak ne tür düşünüyorsunuz.turkbayragikaydirigubbakcemile3

tünaydın :)
DUSLER_SOKAGI hiç önemli değil cnm eklenir olur biter yerimseniben
ben sade ve kabarık bir gelinlik düşünüyorum daha alamadım.

tünaydın :)
DUSLER_SOKAGI hiç önemli değil cnm eklenir olur biter yerimseniben
ben sade ve kabarık bir gelinlik düşünüyorum daha alamadım.

ekledim hemen zaten.hihoyyyt
bende sade ve renk olarak kırık beyaz yani krem rengi istiyorum.sositososito
iş çıkıcı gelinlikçilere bakıorum.beğendiklerim oluyor ama sadece bakıyorum.fisfisfisnetten bakıp fikir edinmek istiyorum.kaydirigubbakcemile3

cnm hazır mı alıcaksın diktirecekmisin bak sana bikaç isim yazayım bak sitelerine san patrik , maggie sottero bende kırık beyaz istiyorum hazır almak istediğim için pek fazla seçenek yok bakalım haftaya bakıcam kısmetse bikaç yere bakmıştım bu sefer alıcaz inş zemuszemus

zayıflarsam hazır alacam:1no2: zayıflayamazsam diktirecem.
acil olarak zayıflamam lazım.delikafadulden
nişanımda çok zayıftım.şimdi ise...:roflol:
senin verdiğin sitelere bir bakayım.bende nişanlım askerden gelsin birlikte bakalım diyorum.onun zevkinede çok güveniyorum.turkbayragi

valla bende zayıflamak istiyorum ama vazgeçtim az kaldı hayatta zayıflayamam düğüne kadar kaydirigubbakcemile3 şişko bir gelin olucam ama napalım

hayırlı teskereler canım nişanlına turkbayragi düğünlere az kaldı bence sen şimdiden bak en son kararı beraber verirsiniz

yerimseniben
bende düğüne kadar aldırmıyorum.:roflol:
telaştan zayıflrım diye.
aynen bende şişko olacam zayıflayamazsam.zemuszemus
ben okadar kiloları sorun etmiorumda nişanlım hiç istemiyor.şakkıdı
aminnn canım benim.:Saruboceq:
yok ben zaten şimdiden bakıyorm.aklımda gelinlik modeli var ona göre bakacam.
çeyizler ne alemde canımyerimseniben

cnm bende de tam tersi ben şişkoyum diyorum nişanlım kalsın diyor mecbur kalıcak zaten :)hihoyyyt

valla ceyizlerde problem yok şükür mutfak eşyalarım hazır . bir beyaz eşylarım yok
birde mobilyalar birde gelinlik :)zemuszemus

bugün ev için boya seçtik ev boyanıyor oyle yavaş yavaş olcak inşallah

senin nasıl gidiyor hazırlıklar

ooo ne güzel anlayışlıymış nişanlın.a.s
mutfak eşyalarım bayağı var.bizim adetlerde kız evine tanıdıklar mutfak eşyası alır o yüzden bi çoğunu almadıkkaydirigubbakcemile3
.ama yinede var.
beyaz eşyayı aldık
.mobilyaları almadık
.ben birde gurbete çıkacam
.ankarada oturacağız
.anca evide nişanlım gelirse tutulur.
mobilyalarda ank alınacak .çeyiz için örgü danteli ise saolsun kayınvalidem yapmış hepsini.

:) ben kimseye bırakmadım mutfak eşyasını onlar zaten alınıyor sonrada tamamlanır düğünde taksınlar yeter zemuszemus

iyi cnm ya yinede biçok şeyi halletmişsiniz tabi gurbete gideceksin öyle zordur ya
nişanlın gelsin olur yaparsınız herşeyi

bende taksınlar istiyorum ama söylenmiyorkiohaoldumsmile
hiç sorma gurbeti.:gitme:
hiç tanımadığım yere gideceğim.bide ank hiç mi hiç tanıdık akraba yok.:çok üzgünüm:senağlama
ne yapacaksam.senağlama
siz nerde oturacaksnız.yerimseniben

Son düzenleme:
öyle canım söylenmiyor

ben bursada kılcam kendi evime 15 dk o yüzden rahatım . allah yardımcın olsun cnm ya alışırsın ama zaman alır tabi kk da var bir bölüm orda paylaş belki ankaradan arkadaş çıkar :)

alışırsın cnm olmadı internette bizle varız her zaman hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…