Temmuz bebişlerinin ruh hali:)

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
Arkadaşlar temmuz da doğum yapmış anneler ve de temmuz doğumlular sizce bebişlerimizin ruh hali nasıl olacak?

ben çok duygusal olacağını düşünüyorum kızımın tanıdığım bütün temmuzlular öyle...

yengec burcunun özelliginden olsa gerek canım duygusal olurlar diye düşünüyorum.

neseli vebir o kadarda duygusall.. kizlar birde ben sey düsünüyorum cocuklar okula gidene kadar hatta evlenene kadar yazariz biz buraya :KK70:DD artik engellerler bizi sitede baska temmuz annelerine firsat kalmiyor diye ueheueheeu

Temmuz doğumlu, yengeç burcu bir oğlum var. Çook neşeli, bazen de inatçı benim oğlum. Duygusallığa gelince, geçen ağzına oyuncağını sokunca biraz kızgın konuştum, sen misin böyle yapan, ağladı baya. Ama bütün bebekler böyle, temmuz bebişlerine has bir durum değil bu. Ayrıca ben de yengeç burcuyum, bahsedildiği gibi aşırı duygusal değilim. Hırslıdır yengeç burcu, bir de kararlı.

benim oğlumda 23 temmuz doğumlu inatçı ve duygusal babasının yanındaydı geçen bende mutfaktaydım eşim bana saslendi kendisine bağırıyor sandı nasıl ağladı anlatamam

Yengec burcu birde ailesine cok duskun burclarmis.evcimen yapilari varmis diye biliyorum. :asigim:

bende 1 temmuz doğumluyum,ve duygusallık hat safhada birde merhamet...bu arada benimde bebeğim 6 temmuzda gelicek bir aksilik olmazsa veya doğum şeklime göre..

cnm bebeğinle mutlu,sağlıklı yıllar diliyorum.bende yengeç burçlarının su burcu olması sebebiyle çok duygusal olduğunu biliyorum.kız çocuğuna da duygusallığı çok yakıştırıyorum.kızına öpücükler

ben yengeç burcuyum..eşim yengeç burcu..
veeeeeeeeee oğluşumuzda yengeç burcu..
bu burcu ben.m kadar iyi tanıyan yoktur sanırım..
benim oğlum şimdiden çok duygusal..
bana bakıyor uzuuuuun uzuuun ve kucağıma almazsam dudaklarını büke büke kova kova gözyaşı döküyor...
ve i na nıl maz inatçı bir çocuk..
istediğinde karnı doyurulmaz ve uyutulmazsa kıyamet kopuyor..

dayisi ogluma eledim eledim türküsünü söylediginde doudaklarini büküp aglamaya basliyor :))) cok duygusal cokkk heheh

benim tahminlerim tuttu :) zaten bende yengecim ..bana benzio sipam

Benim oğluşumda 5 temmuz 2006 doğumlu.inatçidir ,sevimlidir (kendini sevdirmeyi çok ii biliyor),yemeğe düşkün (hiç aç kalmaz)anneye çok düşkün benimle yalniz yatmak istiyor(abisinin bana sarilmasina bile izin vermiyor).birde çok tatli dilli boynuma sarilip aşkim,canim ,bitanem.tatlim diye sever beni.bende onu.taklit yeteneğide var.maaşallah süperdir:)

kız askito benım oğlandaole yanık turku soyleyınce aglıyo ama bız kopuyoruz o aglarken

benim oğlum da yabancı birinin kucağına gidince dudak bükerek gözyaşı döküyor. bugun o kucağımda iken üst komşunun gürültüsüne "yeter artık!" diye tepki gösterdim. dudağını büktü hemen ağlayarak. bi de arkadaşı eda nın ağlamasını duyunca dudak büküyor hemen, o zaman sakinleştirmek zaman alıyor. anne ile olduğu kadar babayla da ilgileniyor.

selam kızlar Allah hepinizin bebişlerini bağışlasın
benimde temmuz 2007 doğumlu bir meleğim var oda öyle biri gelince dudaklarını büze büze ağlardı çokda tatlı oluyor o hali misafir gelince yatak odasında oturmak zorunda kalırdım bebeğimle orada susar içeri gelince ağlardı şimdi biraz büyüdü artık utanma hareketi yapıyor ağlamıyor ama :))))

Son düzenleme:
benim kızım 29 temmuz yani aslan burcu , yeğenim de aslan çok saf tatlı bir kız .. bilmiyorum benim kız nasıl olucak yükseleni de terazi .. şimdiden huyunu suyunu tahmin edemiyorum çünkü devamlı değişiyor ..

X