Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ya zatn uyuz oldum bnm aıle hekımıne adam yapmıyrz dyr hemn ıdrar testnı cıkryr kanda ıstyrm deynce yamıyrz bız dyorkavga edıcem yaaa ama dur baklım su yarını bı atlatym hayrlısıylada
canım valla aile hekimine çok gıcık oldum :)

kızlar herkese iyi geceler..
asena nın bebeğine ne oldu okuyamadm eski msjları biri söyleyebilrmi? :2:

ahhhh o anı hep baraber bır yasayabılsek cnm cok guzel ya

mıdem yanıyor sankı sureklı su ıcıyrm yaa sıcaktanmıdır nedır cok sıcak bugun darlandm ıyıce

aayyy canım bendede bi mide yanması var bugünn şuan yanımdada buz gibi 1lt. su :)) aynı dertten muzdaribiz:)

aynen valla durmadan su ardndan wc sınır oldum sag tarafımdad sankı arada sancı oluyr galıba benım bebk yerıne topuz gıbı kıstım oldu aman nazar degmesin bu arada batları gelenlerden hamıle yokmu ya balı onlara sevınsekk

Peygamber Efendimiz (s.a.s.) bu geceyi Hz. Âişe validemize tanıtırken şöyle buyurmuştur:

“Bu gece Şaban’ın onbeşinci gecesidir. Allah Teâlâ bu gecede Benü Kelb kabilesinin koyunlarının tüyleri sayısınca insanları Cehennem’den kurtarır. Ancak kendisine şirk koşanların, müslümanlara karşı kin ve düşmanlık besleyenlerin, akrabaları ile münasebeti kesenlerin, gururlu ve kibirlilerin, ana-babasına asî olanların ve içki içmeye devam edenlerin yüzüne bakmaz. ” (Buhârî, et-Tergîb ve’t-Terhib, II, 118).

İnsanların bir sene içerisindeki rızıkları, zengin veya fakir olacakları ve ecelleri gibi mühim hususlar o gece içerisinde meleklere bildirilir. O geceyi ibâdet ve tâatla geçirmek ve nafile namaz kılmak sevaptır. Fakat o geceye mahsus belirli bir namaz şekli yoktur. Nitekim Peygamber Efendimiz bu geceyi ibadetle geçirmiş ve Allah’a şöyle dua etmiştir: “Azabından affına, gazabından rızana sığınır, senden yine sana iltica ederim. Sana gereği gibi hamdetmekten âcizim. Sen seni senâ ettiğin gibi yticesin. ” (et-Tergib, II, 119, 120).

ALLAHIM BİZİMDE İSTEKLERİMİZİ KABUL EYLE...

olur inşallah üzülme hep dua et yarın berat kandili bizleride unutma duanda. herşeyin hayırlısı sağlıklısı olsun inş.

kımseyı unutmuyrm valla cnm rabbım kabul etsın hepımızın dualarını yarın test yaptrcam ıns bu mubarek gunde hayrlı hbr alırım umudum yok ama olsn rabbım mutllaka hepımızın yuzune gulucek guzel allahım once senelrdır bebk hasretyle yanmıs tutusmus olanlara saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın sonrada bızlere nasıp etsn inşallahh

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn anım amiiiiiiiiinnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…