Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

caniminici simdi bende adet sonrasini sabirla bekleyip yimirtlama calismalarinda milli olanlardanim ya simdi 12 gün bugune saydim simdi kac sayacam
kızlar link vermek yasak ya veremiyorum googleye kadınlar kulubu gebe anne avatar yazın ilk çıkan linke tıklayın harika şeyler var.

su fani ömrümüz farkindaysan gün sayarak geciyor adetime su kadar var ohhhh adetim bitti su kadar gün sonra yimirtlayacam eeeeeeeeee simdi neyi sayacaz bacciiiiii
yaww senin olan olmuşş bişi saymana gerennnnnnkkk yok yavrummmmm

Benim bir arkadaşım var pko yüzünden aynı şeyleri yaşadı seninle bir yıl boyunca bekledi tam tüp bebek dedikleri ay tatldeykan hamile kaldı. 14 aylık kızı var çok tatlı.

ayağımın altı kaşınıo yoksam bu saate gezmeyemi gidecem :)))))

oyy oyy kıyamamm ağlamaa sennn :))))
ben ilgilenirim seninleee
derdin ne söyle bana bulayım çareyi sannnnnnaaaaaaa

3gündür adet olacakmışım gibi ağrım var ve bu ağrılar adetime 10gün kala başladı bugünse ağrıya eşlik eden kasıklarda batma var feci halde bide sıvı tüketmememe rağmen 6-7kez idrara çıktım :s

inşallah canımmmmmm amin
cümlemizin canim

yaww senin olan olmuşş bişi saymana gerennnnnnkkk yok yavrummmmm
yok kiz tek yimirtayla olmaz banane yarin da kendime baktiracam ya yasasin yumurtami görecem teyzesi ne kadar buyudu yazarim

iyi akşamlar kızlar hızınıza yetişmek mümkün değil valla
nerdeyin seker sen dökül bakalim

yawww bizi özel aile işlerine sokmaaaa :)))))) sen bizsizz çalışmalarına devam et :)) basma geceleğinle
basmali basmasin banane ama herif yok daha gelmedi saskin arkadasi kocisimi caldi bilardoya gitti az daha gelmesse gidip alacam sonrasi cisssssssssssssss

kızlar link vermek yasak ya veremiyorum googleye kadınlar kulubu gebe anne avatar yazın ilk çıkan linke tıklayın harika şeyler var.
en kisa zamanda avatarlilardan olacam

yani adetinin gelmesine yedi gün var dimiii

valla benim kocada nargileye gittii beni götürmedii ((( 2-3 gün sonra götürcekmişşşşş

bu aradaaa yumurtanın teyzesi sabırsızlıkla beklio:)))
bugün bende doktora gidicektim yarına erteledim yarın bende gidicem bi bakalımmmm hayırlısıı

allah analı babalı büyütsün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…