Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

inşallah canım ya sıze guzel hbr verebılırz valla ben umutsuzum bı yandan cunku özel bi çalışma yapmadık bıde yumurtlama sorunu var bende tedavıyle bıle olmadı tup bebek denycez ama allahtan ynede ümit kesılmez yarın adet tarıhı ıdrar testı yapsam cıkarmı acaba ya eczanelere calısıyrz valla bı hamıle kalayım ozellıkle cift izgi icin işiycem su testlere zaten kalamazsamda hamıle olan bırıne ısetıcem bı goremedık 2senedr yaa:76::76::76:

Faruk Bey de 100 tl sanırım değişiklik olmadıysa. Ne zamandır çocuk istiyorsun belli bir problem var mı? Çok özel olmazsa tabi.

avataini yerim
nerden buliyorsunuz bende istiyom sanirim benim kizim olsa nazin avatarindaki gibi olur
vallaaa tesadufen buldum :))
GOOGLA hareketli avatar yaz görsellerde arat çıkar :) inşallah lurda benzer valla çok tatlııı

Faruk Bey de 100 tl sanırım değişiklik olmadıysa. Ne zamandır çocuk istiyorsun belli bir problem var mı? Çok özel olmazsa tabi.

1,5senedır ıstyrz bende evlenmeden once adet duzensızlıgım vardı hep gıttıgım doktorlar dkonrol hapı verdıler sonra evlendıkten sonra gulın okana gıtım ve pko hastasıymısım bu zamana kadar hıc bır doktor soylemedı sagolsunlar bır ay klomen denedık 2kezde asılama oldum olmadı son bır asılama kaldı sonuc alamayncada doktorumu dgstrmeye karar verdm este hıc problem yok aksıne olsa ıkız bıle olma ıhtımalı var ama olmadı işte bakalım bu ay adet olursaam bu gıttıgım dktrlar ne dıycek merak edyrm

evet yoklama vakti geldii kimler burdaaaa parmak kaldırsınnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…