Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

faruk bey cok tatlı bır doktor bende eskı doktrumun sayesınde tanıstım rapor cıkartmak ıcın ona yonlendırmıstı benı ama şimdi onada gdemem yanı cok yakınlar doktrumla ben sımdılık dınlenıce dedım doktora sımdı kalkıp onada gıdemem jimerden 2doktor onermısler esımın babsına bu seferde onları dınlıyım dıyrm ama kafam karıstı bırının adı osman haldun develıoglu bırıde recep doganlarmıs bılen duyan varmı acba ya inş hamıleyımdırde kurtulurum bu dertten

İnşallah hamilesindir. Umarım ben de hamileyimdir:) O doktorları hiç duymadım bir de jimerin yeni doğan ünitesi olmadığından falan bahsediyorlar. Fiyatları nasıl acana bilgin var mı? SGK ile anlaşması var mı?

benımde teyzem var orda benım esımde ıstanbul dogumlu buyukcekmecede aslında annesı babsı orda yasıyr bız bursada aslen onlarda bursalı buraya ev yaptırmıslar gelmk ıcın kısmet bızeymışş:)
inşallah sağlık vehuzur içinde oturursun çoluk çocuğunla:)
teyzen neresinde bakırköyün

kizlar yatmadan gelirim biraz isim var bir yere gitmeyin daha yimirtamin serefine aldigim basma gecelimi anlatacam

ikinizinki de bana yerleşme kanamasi olabilir gibi geldi inşallah öyledri offf birkaç gün geçsede artik hamile haberleri duysak yaaa beklemek yoruyo böyle hadi amaa haber bekliyoruz artik yarin inşallah hamile haberi aliriz artik

arkadaşlar bişi sorcam aşağıda konu bilgilerinde sayfayı kimler takip edio die yazıo yaa orada yazan isimlerin bazılarında + işareti var o nedemek oluo

kizlar yatmadan gelirim biraz isim var bir yere gitmeyin daha yimirtamin serefine aldigim basma gecelimi anlatacam
basma geceliğini yesinlerr:) ama basma işe yaramazz beee şöle ipekten olacak bol dekolte taşlı maşlı o işe yarardı yaneee yimirtannn boşa büyümezdi:))

beni düsündün icin sagol canim yimirtami önce allaha sonra sizin dualariniza emanet ettim
tabiki düşünücem arkadaşım...senin yimirtan benim yumurtaam benim yumurtam yine benim yumurtamm bu arada yumurtanı 1 günlüğüne ödünç verseneee:)))))))

inşllah canım valla zaten bılmıyrm hastane hakkında arastrmadım hıc ama sımdılık dogumu dglde tek ıstegım ıyı bır doktor bulup hamıle kalabılmek sonrasında ıyıce arastırıp karar verırım artk esımın aılesıde bıldıgı ıcın bu sorunları maddı yonden tam destekler ondan yanada sıkıntı kalmadı artk ama işte doktora guvenpte sonuc alabılmekte cok enemli işte cnm faruk beyın ozelıde var ama fıyatını bılmıyrm benm dktr her ay 100tl alıyrdu sahın bey cekırge devlette calısıyr ayrıca cokta hastası vardı ben kapıda gordum netten bakabılırsın muayane bılgıleı falan var ben bı ara bakmıstm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…