Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben anne ankara baba yalova ben burda dogdum esimden öncede alman vatandasiyiydim amma allahana kadar türküm

vala burda yazilanlari okuduktan sonra bu gazla ben her gün çalişirm :)) ah şu adetim bitse de yeni dönem için çalişmalara baksak

valla şuan aynı şeyleri bnde düşünüyorum:) kocamı özledm bi an önce bitsede önümzdeki maçlara devam etsek

yokk yokk sizin bu gece elleriniz dilleriniz bağlanmışş hiç birinizde çıt yok hayırdırrr:)
aluuuuuuuuuuuu
ordamısınızzzz....
tık tık tıkkkkkk

kizlar bu gün aksam yemeginde hesabi ben ödedim yimirtamin serefine ben hala biraktiniz gibi papyon agiz geziyom

bizde bursalıyız yani eşimde bende bursalıyız:) dediğn gbi çok varmış bizden:)

rainboww hayırdır evde olumsuz bişimi olduu
canım üst kat komşum halı yıkadı suyuda bana sızdı koltuklarım vs. anca kesildi su..koltukları sildim pikeleri makineye attım.işimi bitirdim gibi.

ohhhhhhhhhhhhhhhhh yarasınn

canım çok geçmiş olsun.
denizin sakıncası olacağını sanmam havuzu önermiyorlar hamilleikte yada hasta olduğun zaman.mikrop kapmak açısından soruyorsun sanıyorum ki.

cannım ben 2004 ten beri bakırköydeyim ist de yani bursada meskendeydim

benımde teyzem var orda benım esımde ıstanbul dogumlu buyukcekmecede aslında annesı babsı orda yasıyr bız bursada aslen onlarda bursalı buraya ev yaptırmıslar gelmk ıcın kısmet bızeymışş:)

topııkte bursalıda varmış hemşeriyiz cnm yaa senın doktorun kım ben doktr arıyrm soyle methini duydugun ıyı bır doktor bılıyrmusun tedavi için

Benim henüz kesin bir doktorum olamadı. Önce Sevil Paker'i düşündüm Çekirge Doruk'ta Arkadaşım çok memnun ondan ikinci çocuğunu doğurdu. Randevu alamadım yoğunluktan.
Sonra yine bir arkadaşın tavsiyesi olan Faruk Dinçşahin'i düşündüm Çekirge Devlet Has. Hastaneye gittim tahlillerimi falan yaptı. Her şey normal dedi. İlk aydı zaten o. Sonradan muayenehanesine gideyim dedim yurtdışındaydı.
Medikbilde Demet Haytoğlu diye bir doktor var ona gittim sonra yeni açılmış burası doktordan çok memnun kaldım çok tatlı ama bu günlerde doğum yapıp izne ayrılacaktı. Öyle olmasa ona devam ederdim.
Faruk Bey'le Sevil Hanım arasında karar vereceğim yeni bir şey olmazsa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…