Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

:)) ben bir şişe pasiflora aldım kendime seni öyle takip edecem canikom:)

yok artık öyle kimyasal falan olmayacak artık aslanlar gibi paşalar gibi FİZİKSEL olcak Allahın izni ile.

valla bizde eskilerin yalancısıyız :)) eskiler böyle anlıolarmış yaptıklarına göre vardır bildikleri inşallahhh hamişsindirrr....

merhaba arkadaşlar sinirden attım kendimi yollara.tatlı ne varsa maarketten aldım geldim benim kırmızılılar geliyor yakında acayip tatlı istiyor canım.

raınbow canım geçmiş olsun tam burda seni okudum ayıptır söylemesi tuvalete bi gittim yukarıdan su damlıyo tövbe yarabbim yaaaa daha da yeni bine ilk biz oturuyoeuz ben anlamadım niye aktı koktu pis su değildir inşallah yaaa kova koyduk.

canım sizede çok geçmiş olsun acayip sinir bozucu bir durum her tarafım battı hala çıkamadım işin içinden inanki

ohhhhhh afiyetler olsun yarasın arkadaşıma. yaaaa ben ne yedim iyice abarttım söylemesem mi canınız falan çekmesin hepinşiz hamilesiniz bimden maraş usulü dond beyaz yani ve yine ordan pişmaniye yanyana koyup yiyorum :) yeni buldum bunu da geçen gün tesadüfen keşfettim ben pişmaniye yerken kocam dondurma koymuş getirmiş aynı anda yiyince sen bir hoşuma git bir hoşma git. Naz special oldu tavsiye ederim. daha nereme yiyorum ben bilmiyorum ki. :)

merhaba arkadaşlar sinirden attım kendimi yollara.tatlı ne varsa maarketten aldım geldim benim kırmızılılar geliyor yakında acayip tatlı istiyor canım.

:)) ben bir şişe pasiflora aldım kendime seni öyle takip edecem canikom:)

canimsin ya öyle bir anda okudum ki güldüm sizlere güzel haberler sizlerden de güzel müjdeler bekliyom

eeeeeee geleceğin güzel anneleri anlatın heleee yawww hiç kimse bişi yazmıyo ben sorayım o zamannn memleketler nireeeeeeee:) ben
bursa doğum büyüme aslen kastamonu çatalzeytin eşime göre evlendikten sonra malatyalı:)))

efendimmm doğma büyüme ankara 99 dan beri istanbuldayım eşim ankaralı ama istanbulda yaşamış hep burda tanışmak evlenmek nasipmiş. Bebiş te doğma büyüme istanbullu olcak ama kütk kızılcshamam ankara olcak ayyyyy yavrucaannnnnn. :)

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsinn şekercann:))))

bursalııı çok herhalde aramızda bu arada bende 2004 ten beri istanbul bakırköydeyim

iyi akşamlar arkadaşlar konu ile hiç alakası yok ama tecrübesi olan varsa lütfen paylaşsın benimle bir ay önce düşük yaptım bugün denize girdim, denize girmenin sonradan sakıncalı olabileceğini öğrendim, zararı varmıdır bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…