Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Geçmiş olsun böyle saygısız insanlarla aynı çatı altında yaşamak çok zor kolay gelsin.

bat tarihim 12 temmuz insallah....:
hoşgeldin canım..bugünmüş batın..regl oldunmu?
hadi bakalım bence bebekten kaynaklanıyor..
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz kusura bakmayın pek bir stresliyimde bugün

canım okudumda üzülme yaa olmuşla ölmüşe çare yok derler..her zaman için idare eden büyüktür..diğeri küçük..çok üzüldüm ama bide cahilin daniskasıymış napacan işte..

iyi akşamlar arkadaşlar geçmişe biraz baktımda limon ve karbonat testini yaptım limon tortuları dibe çöktü karbonatta 2 çay kaşığı dökünce köpürdü bunların gerçek payı varmı acaba bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

en son 6 haziranda oldumm bidaha olmadımm.. test yaptım negatiff.. 7 günde kesin sonuç çıkarıyormuş idrar tesit..

inşallahhh sende böyle kazalara kurban giderde ikiz üçüz doğurusunnn:76::76::76:

şekerim bu hormon testi progestaran die geçio ama senin yaptırmana gerenkkkk yok bence doktorun daha iyi bilir bak tedaviyede yanıt verio alçak yumurtalar daha ne istiyon iş artık çatlatmakta ve araya casusları sızdırmakta :))

Son düzenleme:
kızlar bişi dicem ya ben bugün 5 civarı forumdan cıktıgımdan beri sol gögsümde bir agrı var... sizce neden ilk defa böyle agrıyoo

cnm bende aynı seylerı yasıyrm 3gundr lekelnme bugun rengı koyu saruya dondu bılmıyrm valla umutlansakmı yarın adet gunum ben hastalanıyr zannettm ama yok dvmı en son boyle bır kez yasadım bu olayı kımyasal gebelık yasamıstım tutunmadı melegım normalde guldur guldur hastaanırım ben hayırlısı ınsallah hayırlı hbrler alırız ya

valla bana ikinizin ki de yerleşme gibi geldi çünkü adetten önce oluyor o hadi hayırlı haberlerinizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…