Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

dayanırız biz :)

üst kat komşumun evi büyük balkonlu ve benim salonumun üstüne denk geliyor.bugün halı yıkamış ve su sızdırdı üstelik sarımsı bir su elalemin pisliği benim odamda yapmadığım şey kalmadı hala damlıyor koltukları falan ortaya seçtim siliyorum yok yok.deli oluyorum yaaaa.işim azmış gibi birde milletin pisliğini temizliyorum

hoşgeldin canım..olsun bizi tanımış oldun..şimdide biz seni biraz tanıyalım..

Bu ay üçüncü ayım. İlk ay çok ümitlendim hayal kırıklığına uğradım. İki aydır daha iyiyim kısmet ne zamansa o zaman olacak biliyorum ama çok istiyorum. Bir de öğretmen olduğum için izin bu aydan sonra sıkıntıya giriyor ama hayırlısı diyorum artık. Bekliyorum öylece

shm ve asl22 sizden haber bekliyoruz..yarına kadar durum bildirimi yapınız..
hakem mvkrnlk bebeklerim ve rose_minel yarında sizin batlarınız..inş kırmızı ya yakalanmazsınız..müjdeli haberler bekliyoruz..

iyiki geldin iyice uctuyduk canimcigim simdi ben geri saymaya ne zaman baslayacam

shm ve asl22 sizden haber bekliyoruz..yarına kadar durum bildirimi yapınız..
hakem mvkrnlk bebeklerim ve rose_minel yarında sizin batlarınız..inş kırmızı ya yakalanmazsınız..müjdeli haberler bekliyoruz..

canım lugesma diye bir arkadaş daha vardı ya şanslı 3. o olmuş :) yani 3000. msj :))

Son düzenleme:

su an seninle aymi durumdaydim adetinin kacinci günü ögrendin 18 lik yumurtayi ondan sonra ne gibi kontrol vs. oldu yazarmisin benim bugun 12. günüm ama yarin ve persembede yimirtaya bakilacak sende nasil oldu su an kac gün var adetine

ay canım benim yaa dur sakin ol biliyorsun stres yoookkk çağır kadını temizle şu pisliğini beni deli etme de :84: :84: :84:

kiyamam sana neden söylemiyon alsinlar onlari yasak degilmi burda balkona camasir asmak bile yasak disari sarktirmazlar

13. gündü ben rutin kontrole gitmiştim biraz akıntım var diye (o da normalmiş) doktor çok tatlıydı yumurtamı da ölçtü günde 1.5 mm büyür ortalama dedi. 15 16 ve 17. günleri kaçırmayın dedi ama biz 17 yi kaçırdık :) Bir daha gitöedim bilmem çatladı mı. 22 24 mm de çatlar dedi. Bu ay olmazsa yumurta takibi yaptıracağım. Bu arada eşim sperm testlerini de yaptırmış ben doktora gidiyorum diye o da kontrol olmak istemiş. Her şey normal. Bekliyorum ayın 18 ini. Bugün 25. gün

bende aynı durumu yaşıyorum ya. geçen ay "yumurtlama olmadı diğer ay gel tedaviye başlayalım" dedi doktor.acaba bu her ay olmayacağı anlamına mı gelir? yarın 5. günüm acaba gidip klomene başlasam mıyoksa bu ay beklesem mi? karar veremedim

sen geri sayima gecmissin benim akintim yok cak az bir kasik agrim var ama bakalim yarin ne görecez üst üste dr. gitmek canimi sikiyor ama ne yapayim bende 27.sinden sonrasini bekliyom ama

ben ilk ay clomenle bile yum büyütemedim buna dr. karar versin ama sen bir konus mesela ilk ay yum yoktu olmadi ikinci ay 3 büyük yumurtam oldu ama ise yaramadi bu ay da bir tane olustu bilgim yasadigim belki isine yarar

bence hemen başla canım. Bu süreç sonuçta yıpratıcı bir süreç. uzamasına ve kendine stres yapmaya gerek yok. ben bu ay klomen kullandm. adetin 5. günü başladım bir sabah bir akşam. yumurtam oluştu çatladı da çok şükür. gerisi Rabbimin takdiri artık. sen de bir an önce tedaviye başla bence.

sen geri sayima gecmissin benim akintim yok cak az bir kasik agrim var ama bakalim yarin ne görecez üst üste dr. gitmek canimi sikiyor ama ne yapayim bende 27.sinden sonrasini bekliyom ama

Doktora gitmek şu anlamda iyi acaba mı demiyorsun yumurtanın çatlayıp çatlamadığını biliyorsun o günleri değerlendiriyorsun bütün ay acaba yumurtam çatladı mı diye düşünmüyorsun hayırlısı olsun inşallah senin için de bekleyişin güzel sonuçlanır inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…