Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hoş ben yumurta takibine gitmemiştim dün ama o bakıp olmuş bitmiş diyince çok komik oldu nerden biliyor olup bittiğini pembesi gitti tozu kaldı :)

süperya bende perşembe akşamı gidicem yumurta takibine inşallah cuma bende şarkı söylücemm :80:

Arkadaşlar merhaba dünden beri okuyorum sizi (Kusura baköayın gözetlemiş gibi oldum ama) bugün yazabilmek için üye oldum. Beni de listeye ekler misiniz? BAT (Beklenmeyen Adet Tarihi) 18 Temmuz

estağfurullah olur mu hiç öyle şey canım hoşgeldn aramıza tal ya da rainbow ekliyorlar listeye onlar eklerler canım merak etme. az kalmış nasıl hissediyor musun birşeyler? ilaç falan kullandın mı?

inşallah canım çok haklısın ama çok kaptırmamak laızm :) Olursa sürpriz olsun .

Arkadaşlar merhaba dünden beri okuyorum sizi (Kusura baköayın gözetlemiş gibi oldum ama) bugün yazabilmek için üye oldum. Beni de listeye ekler misiniz? BAT (Beklenmeyen Adet Tarihi) 18 Temmuz

hoşgeldin canım..olsun bizi tanımış oldun..şimdide biz seni biraz tanıyalım..

haydi sor sor sor

canlarrrrrrrrrrr
sindik ben bugun bir yimirta gördümya hani 19mm lik
ve bu kadar dagittim ya yarin 4 yimirta görürsem koca koca bana nasil dayanacaksiniz alimallah bugun söyle eve giderken sakinlestirici melissa cayi tarcin cayi falan alabilirmisiniz diyecektim

sen tek gör hayırlısıyla o 4 yımırtayı da biz razıyız senin her haline

gerek yok çaya maya sen yumurtla yumurtalari tutturda biz her saniye her yaptiğini çekeriz hiiiiiiiiiç önemli değil :))

anna aklima ne geldi benim annem ikiz kiz birde yarin yimirtam büyüyormu yok bide ustüne ikz oluyommu yok ya cok uctum abi simdi özur

şimdi bizimki pek bi meraklıdır böyle garip şeylere mahallede ilk o evlendi :) 30 yaşında evlendik ama ha ha aha ahilk olduk :) bi de gönlü eminim isterdi ki ilk bebek bizden gelsin. hoş pek aklında yoktu bugüne kadar dile getirmedi en azından :) şimdi bi yakın arkadaşından baba olacağı haberi aldık ya içi şişmiştir. Şimdi ne yapar ne eder beni 7 aylık (Allah korusun) doğurtup ilk bebeği mahalleye o götürür. Ben tanıyorum onu bu çabaların hız kazanmasının altında hep bunlar var :)

estağfurullah olur mu hiç öyle şey canım hoşgeldn aramıza tal ya da rainbow ekliyorlar listeye onlar eklerler canım merak etme. az kalmış nasıl hissediyor musun birşeyler? ilaç falan kullandın mı?

3. ayım bu ay bir şey kullanmadım kontrollerimi yaptırdım testler falan normal bu ay bir yumurtam vardı 18 mm lik, çatladı mı artık bilmem. Belirti mi bilmem iki gündür göğüslerim acıyor (geçen ay olmamştı önceki ay vardı) dünden beri hafif karın ve kasık ağrısı var

tüm şarkılarını okudum canım hepsindede kendimi buldum.geçen ay 3 yumoşum vardı ama olmadı bu aydan umutluyum bu ay hepimiz için güzel olucak

catlamayan yimirtaya söylemeyecem onlar üvey hem ben sadece büyük tek yimirtama söylüyom öbür 3 ü büyüsün yarin gözümle göreyim onlara parti yaparimmmmmmmmmm

hayırlısı olsun bakalım. düzenli midir adetlerin? Allah gönlüne göre versin inşallah.

shm ve asl22 sizden haber bekliyoruz..yarına kadar durum bildirimi yapınız..
hakem mvkrnlk bebeklerim ve rose_minel yarında sizin batlarınız..inş kırmızı ya yakalanmazsınız..müjdeli haberler bekliyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…